Alo Horfordo vedama „Hawks“ ekipa tęsia pergalingą žygį
Nuotr. AP-Scanpix

Čikagoje susitiko pirmą vietą Rytų konferencijoje užimanti Atlantos „Hawks“ (33-8) ir ketvirtoje žengianti Čikagos „Bulls“ (27-15) ekipos. Svečiuose žaidę „Hawks“ krepšininkai sugebėjo savo pergalių seriją pratęsti iki 12 107:99 (24:16, 24:23, 28:28, 31:32).

Svečiai iš Atlantos ant parketo jautėsi komfortabiliai nuo pat susitikimo pradžios. Antrąjį kėlinį tritaškiu pradėjo Kyle‘as Korveris, iš vidutinio nuotolio pataikė Alas Horfordas ir ekipas skyrė 13 taškų (29:16).

Tik paskutiniuoju taikliu pirmosios mačo dalies metimu tapęs Pau Gasolio dvitaškis leido „Bulls“ ilsėtis išeiti išvengiant dviženklio deficito (39:48).

„Hawks“ persvara trečiajame ketvirtyje buvo išaugusi iki 15 (68:53), bet kėlinys ir vėl baigėsi Gasoli dvitaškiu, kuris svečių pranašumą dar kartą nubraukė iki 9 (76:67).

Po Derricko Rose‘o metimo ketvirtajame kėlinyje šeimininkų atsilikimas sumenko iki 5 (88:93), tačiau tai buvo daugiausia, kiek varžovus prisivyti įstengė „Bulls“. Netrukus prasidėjo dar vienas „Hawks“ spurtas, o mačo pabaigoje Jeffas Teague ir Kyle‘as Korveris be vargo realizavo baudų metimus.

Nors iš žaidimo Rose‘as atakavo neįspūdingai (8/22 metimai), bet atakų organizatorius pelnė 23 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Hawks“ įžaidėjas Teague irgi pasižymėjo dvigubu dubliu (17 taškų ir 11 rez. perd.), nors pataikė tik 5 metimus iš 16.

„Bulls“: Derrickas Rose‘as 23 (11 rez. perd.), Pau Gasolis 22 (15 atk. kam.), Jimmy Butleris 15, Aaronas Brooksas 13.

„Hawks“: Kyle‘as Korveris 24, Alas Horfordas 22, Jeffas Teague 17 (11 rez. perd.), Paulas Millsapas 16.

Rungtynių epizodai:

2015-01-19 02:07
Butlerio pozicija ne SF o SG, bet dažnai lošia ir SF nes jis vienas iš geriausiai besiginančių žaidėjų komandoje, visada dengia varžovų lyderius SF-SG pozicijos būtent Butleris. o šįkart Korveris primėtė nes tiesiog jo diena, krito betkokie metimai.
2015-01-18 14:42
tai butlerio pagrindinė pozicija ir yra sf
2015-01-18 14:24
Nesistebiu ko tie Bulls gryba pjauna, losia be dviej startiniu zaideju, plius Butlery stato uz Sf lost tai toki kaip Korveriss ir renka taskus.