LeBronas Jamesas šį kartą nebuvo Klivlendo „Cavaliers“ lyderis pagal pelnytus taškus, atkovotus kamuolius ir rezultatyvius perdavimus. Tačiau to pergalei ir neprireikė. Žydrūno Ilgausko vedama „Cavaliers“ ekipa praėjusią naktį namie 94:77 (28:26, 26:17, 20:18, 20:16) nugalėjo Los Andželo „Clippers“.

Ilgauskas pelnė 16 taškų ir atkovojo 16 kamuolių – daugiausiai šį sezoną. Pagal abu rodiklius vidurio puolėjas iš Lietuvos pirmavo komandoje. Ilgauskas kompensavo prastą Jameso pasirodymą – „Cavaliers“ lyderis pelnė tik 11 taškų. Tai 3 taškais daugiau nei prasčiausias jo sezono pasirodymas ir 15 taškų mažiau nei pelnomų taškų vidurkis.

„Cavaliers“ lyderis pirmąją ketvirtojo kėlinio dalį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio, iš šono stebėdamas, kaip jo komandos draugai veda varžovus iš kantrybės. Per beveik 9 minučių atkarpą trečiojo kėlinio pabaigoje ir ketvirtojo pradžioje „Clippers“ nesugebėjo įmesti iš žaidimo.

Įpusėjus mačui „Cavaliers“ pranašumas siekė 11 taškų, o po trijų ketvirčių – 13 taškų. Jameso tritaškis likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes leido „Cavaliers“ įgyti 21 taško pranašumą ir mačo nugalėtojas abejonių nebekėlė.

Ilgauskas pradėjo 500-ąsias karjeros rungtynes starto penkete ir per 36 minutes surinko 16 taškų (7/16 dvitaškių, 2/4 baudų) bei atkovojo 16 kamuolių. Vidurio puolėjas taip pat atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: Žydrūnas Ilgauskas (16 atk. kam.) ir Aleksandras Pavlovičius po 16 taškų, Larry Hughesas 15, Drew Goodenas 13, LeBronas Jamesas 11.

„Clippers“: Eltonas Brandas 21, Shaunas Livingstonas 19, Samas Cassellas 14 (8 rez. perd.).

stengtis tai stegias tik nevisalaika pries atletiskus centrus beiseina suzibet, nes matosi kojos nebeisnesa.
2007-02-08
Netaps LeBronas milijardieriu su tokiu zaidimu, o vat Zydrunas tai saunuolis, kad ir daugiau tokiu rungtyniu butu....
2007-02-08
gal uzsives ilgauskas ir toliau taip varys
2007-02-08
LeBronas po tos traumos Š mala totalų. O Ilgas maladec, stengias aikštei matėsi kai rodė per tv rungtynes, o šitose išvis pavarė afigienai. Su 16 reboundu
2007-02-08
+1
„Cavaliers“ lyderis pirmąją ketvirtojo kėlinio dalį praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio, iš šono stebėdamas, kaip jo auklėtiniai veda varžovus iš kantrybės....
Gerai čia :). Nuo kada LBJ jau auklėja ;)