Denisas Krestininas žaidė naudingai, bet jo ekipai iki pergalės trūko kitų žaidėjų indėlio
Nuotr. FIBA Europe
Latvijos čempionate Jelgavos „Jelgava“ (7-11) neįstengė namų arenoje įveikti Rygos „Barons/Kvartals“ (9-9) ekipos. Galingai pirmąjį kėlinį sužaidę šeimininkai likusiuose buksavo ir 78:65 (9:21, 23:15, 22:12, 24:17) triumfavo rygiečiai.

Denisas Krestininas pralaimėtojų gretose žaidė 31 minutę ir su 17 naudingumo balų buvo geriausias žaidėjas. Jis pelnė 9 taškus (3/5 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos) ir atkovojo 9 kamuolius. Puolėjas perėmė 3 kamuolius, atliko 2 blokus ir rezultatyvų perdavimą, o kamuolį prarado dukart.

„Jelgava“: Davis Gekas ir Rihardas Ginteris po 14, Denisas Krestininas 9.

„Barons/Kvartals“: Kasparas Kambala 21, Dimitrijus Glebovas 19, Lauris Mizis 12.