Į trečiąją nesėkmę iš eilės Denverio „Nuggets“ (23-24) krepšininkus pasiuntė puikus Naujojo Orleano/Oklahomos „Hornets“ ekipos puolėjas Desmondas Masonas.

Krepšininkas į „Nuggets“ krepšį per 53 minutes vykusias rungtynes įmetė 23 taškus, įskaitant pergalingą dvitaškį, aidint finalinei susitikimo sirenai ir Denverio ekipa namie turėjo pripažinti „Hornets“ pranašumą 112:114 (31:22, 25:29, 25:27, 22:25, 9:11).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 17 sekundžių tritaškį į savo buvusios komandos krepšį įskraidinęs „Nuggets“ gynėjas J.R.Smithas išlygino rezultatą (112:112), tačiau paskutinė svečių ataka buvo sėkminga.

Kartą išsigelbėję „Nuggets“ krepšininkai buvo ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Tuomet dvitaškį, iki mačo pabaigos likus žaisti 2,9 sekundės įmetė Carmelo Anthony ir išlygino rezultatą.

Linas Kleiza pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 27 (9 atk. kam.), Allenas Iversonas 22 (9 rez. perd.), Nene Hilario 18 (8 atk. kam.), Steve’as Blake’as 14, Eduardo Najera 11 (9 atk. kam.).

„Hornets“: Desmondas Masonas 23, Davidas Westas 17 (7 atk. kam.), Devinas Brownas 17 (7 atk. kam.), Chrisas Paulas 15 (7 rez. perd.), Bobby Jacksonas 15, Tysonas Chandleris 10 (16 atk. kam.).

Na... Tai nera blogiausia, taciau tikejaus truputi geresnio zaidimo....