Kevinui Durantui iki trigubo dublio pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų
Nuotr. AFP – Scanpix
Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Oklahomos „Thunder“ (20-20) komanda, kuri svečiuose 127:99 (37:20, 42:25, 24:31, 24:23) nepaliko jokių vilčių Orlando „Magic“ (15-29) ekipos krepšininkams.

„Thunder“ į priekį šovė nuo pat pirmųjų mačo minučių – Serge'as Ibaka pelnė aštuonis taškus paeiliui, o spurtu 15:2 rungtynėse startavusi Oklahomos ekipa iš karto susikrovė dviženklę persvarą.

Įsibėgėję ir lyg ant bangos žaidę svečiai antrojo kėlinio pradžioje laimėjo „sausą“ atkarpą 12:0 bei pradėjo triuškinti savo varžovus (44:20).

Negana to, ketvirčio antroje pusėje iniciatyvos ėmėsi ir Kevinas Durantas, kuris per kėlinį surinkęs 12 taškų „Magic“ ekipą pasiuntė į visišką nokautą (79:43).

Po ilgosios pertraukos Orlando komandai sukurti stebuklo nepavyko, o dominavimą ant parketo pratęsę Scotto Brookso auklėtiniai įsirašė įtikinamą pergalę.

„Magic“: Victoras Oladipo 23, Elfridas Paytonas 19 (8 rez. perd.), Nikola Vučevičius 16, Channingas Frye 9.

„Thunder“: Kevinas Durantas 21 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), Russellas Westbrookas 17, Serge'as Ibaka 16 (8 atk. kam.), Dionas Waitersas 16, Reggie Jacksonas 13, Kendrickas Perkinsas 11, Andre Robersonas 10.