Augustas Pečiukevičius buvo vienas rezultatyviausių „TU/Rock“ (1-0) komandos žaidėjų, o jo vedama Tartu ekipa „FIBA Europe“ Iššūkio taurės turnyro „Last 16“ etapą pradėjo dramatiška pergale.

Estijos klubas, kuriam taip pat atstovauja ir Karolis Petrukonis, K grupės susitikime išvykoje 106:105 (19:18, 30:33, 20:16, 25:27, 12:11) tik per pratęsimą įveikė Saratovo „Avtodor“ (0-1) klubo žaidėjų pasipriešinimą.

Pečiukevičius per 31 minutę pelnė 18 taškų (3/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 3 sykius prasižengė.

Tuo metu Petrukonis aikštėje praleido 14 minučių, pasižymėjo 6 taškais (2/5 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei 3 kartus prasižengė.

„Avtodor“: Micahas Downsas 22, Travisas Petersonas 22, Courtney Fortsonas 15 (9 rez. perd.), Aleksejus Vzdychalkinas 10, Artiomas Klimenka 10.

„TU/Rock“: Gertas Dorbekas 24, Janaras Taltsas 23 (11 atk. kam), Augustas Pečiukevičius 18, Joosepas Toome'as 15.

2015-01-21 06:37
Tai last 32 ar last 16? Ir čia ne pirmas o antras jau turas!

--
2015-01-21 00:12
Negi sunku paziuret oficialu puslapi ? Startavo ? Tai antros rungtynes (pirmas pralaimejo) !!!