Nuotr. Fotodiena/E. Blaževičius
Antrą iš eilės nesėkmę Europos taurės „Last 32“ etape patyrė Klaipėdos „Neptūno“ (1-2) komanda. Kazio Maksvyčio auklėtiniai trečiadienį savo aikštėje 62:69 (16:14, 7:12, 16:15, 23:28) nusileido Stambulo „Bešiktaš“ (1-2) komandai.

Visas rungtynes strigę puolime ir dar priešpaskutinę mačo minutę atsilikę 8 taškais, „Neptūno“ krepšininkai gavo progą laimėti rungtynes, kai teisėjai skyrė techninę pražangą „Bešiktaš“ atsarginių suolui iki mačo pabaigos likus žaisti 31 sekundę.

Mustafa Shakuras tada pataikė dvi baudas iš trijų ir sumažino atsilikimą iki 60:62, o po to klaipėdiečiai turėjo kamuolį ir progą rezultatą išlyginti arba persverti.

Tačiau chaotiškoje atakoje iš pradžių įstrigo Shakuras, o paskui Deividas Gailius pametė kamuolį ir jį perėmęs Ryanas Broekhoffas išprovokavo pražangą bei ramiai sumetė baudas.

Po minutės pertraukėlės Martynas Mažeika, likus žaisti 12 sekundžių, prametė iš toli ir klaipėdiečių viltys žlugo.

„Neptūnas“ varžovus vijosi nuo antro kėlinio vidurio. Įklimpę turkų gynyboje, klaipėdiečiai per antrą ketvirtį tepelnė 7 taškus, o įpusėjus dvikovai buvo surinkę tik 23 taškus.

Maksvyčio auklėtiniai visas rungtynes atkakliai bandė laimę iš toli – jie metė 30 tritaškių ir vos 25 dvitaškius. Kartu paėmus jie pataikė tik 35 proc. metimų (19/55).

„Neptūnas“: Donatas Zavackas 14, Deividas Gailius 12, Martynas Mažeika 10, Vytautas Šarakauskas ir Mustafa Shakuras po 6.

„Bešiktaš“: Jajuanas Johnsonas 18, Chrisas Loftonas 17, Kenanas Bajramovičius 11.

Su „Bešiktaš“ komanda „Neptūnas“ kitą savaitę susitiks Stambule, o po to dar lauks dvikovos Paryžiuje su „Paris-Levallois“ ir namie su Izmiro „Pinar Karsiyaka“, kuriai nusileido praėjusią savaitę.

1 2 3 4  »
2015-01-22 12:38
valensijoje charakterio neparode neptunas,dabar bus idomu paziureti,ka jie parodys stambule,jei ir vel pralaimes,tai 1/8 jie neverti net eurocupe,ka jau bekalbeti apie eurolygos top16.Tikiuosi,kad neptunas iskovos ta ilgai laukta pergale isvykoje ir islaikys intriga iki pat paskutinio turo.
2015-01-21 22:49
oooo, jau Švyturio arenos pilnos nebesurenka. Negerai.
2015-01-21 22:27
ags227neptunas komplikuoja savo padeti,dabar tik visos 3pergales garantuotu patekima I kita etapa.Iskovojus 2pergales antrame rate,jau butu svarbus tasku santykis.

neptunas beveik palaidojo sansus, kadangi tukrkijoje tikrai neiveiks besiktaso, o labai realu, akd gali neuztekti pergales, reikes iveikti didensiu ksirtumu nei klapipedoje gavo jei tures po lygiai pergaliu
2015-01-21 22:26
gaila, bet panasu neivyks eurocup'o atsunfinalio aksitata rytas-neptunas, kad rytas ims grupeje 1 vieta tai cia 100procentu, o vat antra vieta ims besiktasas, na nesvarbu, svarbiasia ne izmiras
2015-01-21 22:01
Nu ka nesmagu kad prolose tikisimes kitas rungtynes geriau sulos, sekmes.
2015-01-21 21:26
Nieko naujo. Taip ir turėjo būt.
2015-01-21 21:18
2015-01-21 21:05
Per daug apgailėtinai Neptūnas žaidė visas rungtynes, kad būtų galima priekaištaut dėl dviejų lemiamų sprendimų ketvirto kėlinio gale teisėjams. Priekis buvo kiaurut kiaurutėlis, Šarakauskas perlaikytas kaip už tėvynę, atakos padrikos, neparuoštos, chaotiškos ir jose per daug remtasi tritaškiais, kartais net iš greitos atakos galimos padarydavo tritaškį netaiklų metimą.. Skurdu.
2015-01-21 20:56
Bus sunku eit I kita etapa po sio pralaimejimo. Besiktas snd nieko neparode gero tikrai, pralaimejome patys.