Dainius Šalenga buvo rezultatyviausias „Lietkabelio“ gretose
Nuotr. Fotodiena.lt/D.Pipas
Dramatiška pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliaraus sezono B grupės kovas baigė Panevėžio „Lietkabelio“ (9-3) klubas, kuris svečiuose 80:74 (20:21, 19:17, 19:25, 22:11) palaužė Povilo Čukino atstovaujamą Jėkabpilio „Jekabpils“ (9-3) ekipą.

„Lietkabelis“ B grupėje užėmė antrąją vietą, į priekį praleisdamas tik viena pergale daugiau iškovojusius Valmieros „Valmiera“ vyrus.

Svečiams pavyko nežymiai pirmauti iki pat 37-osios minutės, kai „Jekabpils“ dvejomis taikliomis atakomis persvėrė rezultatą savo naudai – 71:69. Tuomet Egidijus Dimša pataikė iš toli, Evaldas Žabas pridėjo dvi taiklias baudas – 74:71. Nors latviai atsakė dvitaškiu (73:74), prasidėjus paskutinei minutei Dainius Šalenga pelnė savo 18-ąjį tašką – 76:73.

„Lietkabeliui“ pavyko apsiginti, Šalenga realizavo abi baudas (78:73) ir per likusias 30 sekundžių situacija nepasikeitė – pergalę namo parsivežė Panevėžio klubas.

„Jekabpils“: Andrejus Šelakovas 24 (12 atk. kam.), Devinas Tayloras 16 (9 atk. kam.), Edgaras Štelmaheris 12.

„Lietkabelis“: Dainius Šalenga 20 (5 atk. kam.), Jurica Žuža 17 (8/16 dvitaškiai), Evaldas Žabas 15, Jakovas Vladovičius 11 (5 atk. kam., 8 rez. perd.).

2015-01-29 17:53