Benjaminas Brustas surinko 25 naudingumo balus
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Geriausias Benjamino Brusto šio sezono mačas pažymėtas pergalingu Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (8-2) komandos finišu Baltijos krepšinio lygos (BBL) reguliariajame sezone.

Manto Šerniaus treniruojami pasvaliečiai savo žiūrovų akivaizdoje 95:69 (19:18, 16:18, 32:17, 28:16) nušlavė Jūrmalos „Jurmala/Fenikks“ (3-7) ekipos krepšininkus, kuriems tai buvo septintasis pralaimėjimas A grupėje.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet galingą spurtą 17:4 surengę aikštės šeimininkai atitrūko ir įgijo dviženklį pranašumą (59:42).

Svečių deficitas po Ervino Jonato taiklaus dvitaškio buvo sumažėjęs iki 12 taškų (53:65), tačiau tuomet „Pieno žvaigždės“ atsakė aštuoniais taškais paeiliui ir susigrąžino triuškinamą persvarą (72:53).

Nuo suolo pakilęs 23-ejų Brustas per 23 minutes pataikė 3 dvitaškius iš 4, 4 tritaškius iš 7, 2 baudas iš 2, iš viso pelnė 20 taškų, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Pieno žvaigždės“: Benjaminas Brustas 20, Laimonas Kisielius 14, Michaelas Dixonas 14, Aidas Viskontas 13, Evaldas Kairys 10.

„Jurmala/Fenikss“: Ilja Gromovas 12 (8 atk. kam.), Martinas Laksa 11, Ervinas Jonatas 9.