Thomasas Ray Davisas surinko dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Kėdainių „Nevėžio“ (0-8) komanda pasirodymą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) baigė savo sąskaitoje neturėdama nė vienos pergalės.

Mindaugo Budzinausko auklėtiniai Estijoje 77:84 (15:26, 14:18, 20:26, 28:14) nusileido Rakverės „Tarvas“ (4-4) ir C grupėje liko paskutinėje vietoje.

Estai į priekį šovė pirmajame kėlinyje, kada laimėję atkarpą 11:1 greitai susikrovė dviženklį pranašumą (24:10). Antrąjį ketvirtį dar sėkmingiau pradėję „Tarvas“ žaidėjai pelnė 9 taškus be atsako ir komandas skyrė 20 taškų skirtumas (35:15).

Kėdainiečiai gelbėtis bandė lemiamajame kėlinyje – Budzinausko treniruojami kėdainiečiai surengė spurtą 15:3 ir ketvirčio viduryje sumažino savo atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (68:75).

Tačiau Rakverės ekipos žaidėjai nepasimetė, atsakę keliomis rezultatyviomis atakomis susigrąžino saugų pranašumą (83:73), kuris vėliau tapo pergalingu.

„Tarvas“: Brandisas Raley Rossas 21, Davidas Haughtonas 20 (9 atk. kam.), Siimas LAuras 19, Jurišas Umbraško 11.

„Nevėžis“: Thomasas Ray Davisas 19 (10 atk. kam.), Joshua Crawfordas 18 (10 atk. kam.), Marcusas Monroe 13, Roderickas Camphoras 11, Lukas Brazdauskis 10.