Rungtynių didvyrių neabejotinai tapo Russelas Westbrookas
Nuotr. AP-Scanpix
Be galo intriguojantis mačas įvyko Vašingtone, kur tarp vietos „Wizards“ (29-14) ir Oklahomos „Thunder“ (22-20) nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo. Jo metu pranašumą įrodė „Thunder“ 105:103 (26:31, 12:19, 28:20, 26:22, 13:11).

Ilgą laiką varžovus vytis bandę „Thunder“ krepšininkai rezultatą išlygino trečiajam ketvirčiui artėjant prie pabaigos (58:58). O ketvirtojo kėlinio pradžioje Diono Waiterso dvitaškis suteikė minimalų pranašumą – 75:74.

Paulo Pierce‘o tritaškis likus žaisti 34 sekundes prie pergalės artino „Wizards“ (92:90), bet rezultatą išlyginti įstengė Russelas Westbrookas, o Johnas Wallas ir Kevinas Durantas apsikeitė netaikliais metimais.

Paskutinioji pratęsimo minutė prasidėjo „Wizards“ pirmaujant 101:100, bet Durantas smeigė tritaškį ir persverė svarstykles į savo komandos pusę (103:101).

Nene Hilario atsakė metimu iš po krepšio, o „Thunder“ komandai liko 22 sekundės ir lemiama ataka (103:103). Aikštės šeimininkai pasinaudojo rezerve turėta komandine pražanga, bet Westbrookui pelnyti taškus iš po krepšio užteko ir kelių sekundžių (105:103).

Vašingtono ekipa dar turėjo 0,9 sekundes, bet po minutės pertraukėles Wallo metimas skriejo pro šalį ir trilerį laimėjo svečiai.

Durantas ir Westbrookas šiame mače kartu pelnė 66 taškus, o kiti starto penketo žaidėjai pridėjo vos 13.

„Wizards“: Nene Hilario 24, Johnas Wallas 18 (13 rez. perd.), Bradley Bealas 14, Paulas Pierce‘as 14 (12 atk. kam.), Marcinas Gortatas 10.

„Thunder“: Kevinas Durantas 34, Russelas Westbrookas 32, Anthony Morrow 10, Dionas Waitersas 8.