Ericas Bledsoe pranoko Damianą Lillardą
Nuotr. AFP-Scanpix
Ericas Bledsoe ir Isiah Thomasas sužaidė rezultatyviausias savo sezono rungtynes o Fynikso „Suns“ (26-18) laimėjo Vakarų konferencijos akistatą su Portlando „Trail Blazers“ 118:113 (40:29, 26:23, 25:24, 27:37).

Rungtynėse svečiams negalėjo padėti pagrindinis aukštaūgis LaMarcusas Aldridge‘as.

Po trijų kėlinių „Suns“ jautėsi ganėtinai saugiai ir pirmavo 91:76. „Blazers“ negalvojo apie pasidavimą ir per mažiau nei 4 minutes ženkliai sumažino deficitą (88:93).

Kiek vėliau Damianas Lillardas pataikė tritaškį, pridėjo du baudų metimus, o iš toli pataikė ir Nicolas Batumas. Ši įvykių virtinė leido svečiams išsiveržti į priekį 105:102.

„Suns“ paskutinę minutę pradėjo Markieffo Morriso dvitaškiu ir susigrąžino persvarą – 113:112.

Fynikso klubui pirmaujant 116:113 suklydo Lillardas, o Bledsoe dviem taikliais baudų metimais įtvirtino sunkią „Suns“ pergalę.

Bledsoe pataikė tik 1 tolimą metimą iš 6, bet surinko 33 taškus. Nuo suolo rungtynes pradėjęs Thomasas pasižymėjo 27 taškais.

„Suns“: Ericas Bledsoe 33, Isiah Thomasas 27, Goranas Dragičius 16, Geraldas Greenas 12.

„Trail Blazers“: Nicolas Batumas 27 (10 atk. kam.), Damianas Lillardas ir Wesley Matthewsas po 22, Dorellas Wrightas 15, Chrisas Kamanas 14.