„Warriors“ puolimas svečiams liko neįmenama mįslė
Nuotr. AFP-Scanpix
Išvyka į Oklandą baigėsi nesėkme Hjustono „Rockets“ (29-14) klubui su Donatu Motiejūnu. Lygos lyderiai „Golden State Warriors“ (34-6) „Oracle“ arenoje svečius nugalėjo įtikinamai 126:113 (32:29, 30:13, 40:36, 24:35).

Absoliučiai užstrigę antrajame ketvirtyje, svečiai buvo triuškinami. Trečiajame kėlinyje komandas skyrė net 29 taškai (93:64).

Padėtį taisyti ėmėsi atsarginiai „Rockets“ krepšininkai. Ketvirtajame kėlinyje rezultatyviai žaidė Corey Breweris ir Aleksejus Švedas, o svečiams pavyko deficitą sumažinti iki vienženklio (105:114).

Labiau priartėti varžovams „Warriors“ neleido ir absoliutūs lygos lyderiai įsirašė 34-ąją pergalę.

Motiejūnas per 24 minutes pataikė tik 2 dvitaškius iš 8 ir pelnė 4 taškus bei atkovojo 3 kamuolius. Po dusyk Motiejūnas asistavo komandos draugams ir pažeidė taisykles.

„Warriors“: Klay Thompsonas 27, Stephenas Curry 22 (10 rez. perd.), Draymondas Greenas 18, Harrisonas Barnesas 11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 33, Corey Breweris 20, Jasonas Terry 14, Aleksejus Švedas 9.

Mačo epizodai:

2015-01-22 15:38
pieniu fanas
Gal ne i tema, bet norejau paklaust kuri pravarde yra geresne D-MO ar Z-BO?
-2
2015-01-22 15:13
Daugelis is jusu net neziuri varzybu ir apsimeta ekspertais... Pirma paziurekit varzybas kaip kas atrodo, o ne tik statistika kiek kas pelne.
+1
2015-01-22 15:02
Skaudus smūgis. GSW visiems vis dar netikintiems jais demonstruoja, jog Oaklendo kariai nejuokauja.
2015-01-22 11:22
Golden State
gerai GSW pavarė
2015-01-22 10:39
Howardo tik vardas ir liko.
2015-01-22 10:35
3 starto zaidejai nuliniai,ariza,howardas ir donce,taigi sitaip losdami nelaimes,pagaliau ir doncei atejo juoda diena (tikiuosi kad tik 1 diena)
2015-01-22 09:47
nu Rockets pries GSW si sezona tai visai bejegiai - negana gavo 4:0, tai dar porakart is ju buvo sutriuskinti. apgailetini.
2015-01-22 09:41
AtomHoward nezaide? Nematau kad butu pelnes bent 9 taskus.Kas is tu barzduko 30 jei sutriuskinti buvo?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt