Netikėtas Madrido "Real" pralaimėjimas praktiškai užtikrino Vitorijos "Tau Ceramica" ekipai pirmąją vietą Ispanijos krepšinio lygos (ACB) reguliariajame sezone. Karališkasis Madrido klubas antradienį išvykoje 68:78 (17:22, 16:21, 16:15, 19:20) nusileido Badalonos "Joventut" klubui.

Badalonos ekipa dešimties taškų pranašumą susikrovė dar prieš didžiąją pertrauką. Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų (58:62), tačiau pralaimėję atkarpą 0:10 prarado viltis kovoti dėl pergalės.

Rezultatyviausiai "Joventut" žaidė: Jamie Arnoldas 15 taškų, Marcelinho Huertas 12, Seanas Rooksas 11, Alexas Mumbru ir Jesse Youngas po 10.

"Real": Felipe Reyesas 14, Mickaelas Gelabale'as 11, Moustapha Sonko 10.

Po šios nesėkmės "Real" turi 25 pergales ir 8 pralaimėjimus – dviem daugiau nei pirmoje vietoje žengianti Vitorijos ekipa. "Tau Ceramica" komandai per likusias dvejas rungtynes užtenka kartą laimėti ir tai jiems garantuotų pirmąją vietą reguliariajame sezone.

Baskai 33-ojo turo rungtynes žais trečiadienį, namuose su autsaideriais – Leidos "Plus Pujol" krepšininkais.