Derrickas Rose'as – rezultatyviausias susitikimo žaidėjas
Nuotr. AP - Scanpix
Kurį laiką duobėje buvusi Čikagos „Bulls“ (28-16) ekipa namuose 104:81 (21:22, 25:18, 31:20, 27:21) sutriuškino San Antonijaus „Spurs“ (27-17) ir privertė NBA čempionus patirti didžiausią nesėkmę šiame sezone.

San Antonijaus komandos keturių pergalių seriją nutraukusiam Čikagos klubui, kuris rungtyniauja be traumuotų startinio penketo žaidėjų Joakimo Noah ir Mike‘o Dunleavy, tai buvo vos trečioji pergalė per pastarąsias devynerias rungtynes.

Lygi kova vyko tik pirmajame kėlinyje. Antrajame „Bulls“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įsiveržė į priekį. 15 taškų pirmojoje mačo dalyje pelniusio Derrico Rose‘o vedama Čikagos ekipa po dviejų kėlinių pirmavo 46:40.

Trečiąjį kėlinį „Bulls“ pradėjo laimėdami atkarpą 14:2 bei pabėgo į priekį – 57:42. 37 procentų taiklumu krepšį atakavę „Spurs“ krepšininkai nebesugebėjo atsitiesti ir leido varžovams toliau didinti savo pranašumą bei iškovoti triuškinančią pergalę.

Šeimininkams pavyko iš žaidimo išjungti Tony Parkerį, Timą Duncaną bei Manu Ginobilį, kurie kartu sudėjus pelnė tik 17 taškų.

„Bulls“: Derrickas Rose‘as 22, Jimmy Butleris 17, Aaronas Brooksas ir Taj Gibsonas (9 atk. kam.) po 15, Pau Gasolis (17 atk. kam.) ir Tony Snellas po 12.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 16, Patrickas Millsas 12, Cory Josephas 11, Tony Parkeris 9, Danny Greenas 8, Timas Duncanas 6.

2015-01-23 09:44
Va dabar tikrai suzaide gerai :) Jei dar siandien Dallas pajimtu butu isvis puiku.
2015-01-23 07:43