Thomasas Robinsonas blokuoja varžovo metimą Nuotr.: USA Today – Scanpix
Masono Plumlee bandymas įveikti varžovo gynybą Nuotr.: AP – Scanpix
Evano Turkerio reakcija po pergalingo metimo Nuotr.: AP – Scanpix
„Spurs“ veteranai nuo suolo stebi įvykius aikštėje Nuotr.: AP – Scanpix
Derrickas Rose'as įveikia „Spurs“ gynybą Nuotr.: USA Today – Scanpix

Skaudus Milvokio „Bucks“ pralaimėjimas, netikėtas būdas atlikti rezultatyvų perdavimą pergalingam metimui ir dėjimų fiesta Los Andžele – tai ir daugiau – sausio 23-osios NBA pulse.

• Įdomiausias akimirkas iš praėjusios nakties rungtynių rasite fotogalerijoje.

Sausio 23-osios rungtynių apžvalga

GESINA GAISRĄ. Pastaruoju metu buksuojanti Čikagos „Bulls“ komanda atsikvėpė mače su San Antonijaus „Spurs“, laimėdama 104:81. Tai – didžiausias „Spurs“ pralaimėjimas šį sezoną. Prieš tai „Bulls“ buvo pralaimėję šešerias iš paskutinių aštuonerių rungtynių, o net 5 dvikovose iš eilės leidę varžovams įmesti daugiau nei 100 taškų. Per trenerio Tomo Thibodeau karjerą Čikagoje anksčiau to nėra buvę.

NEPASISEKĖ. Milvokio „Bucks“ turėjo net penkias progas išlyginti arba persverti rezultatą paskutinę rungtynių su Jutos „Jazz“ minutę, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Taip „Bucks“ 99:101 nusileido „Jazz“ ir patyrė 21-ąją nesėkmę šį sezoną.

PIRMAS KARTAS. „Jazz“ laimėjo nepaisant to, kad vertėsi be Derricko Favorso. Be šio aukštaūgio Jutos klubas per paskutinius du sezonus buvo pralaimėjęs visus 12 susitikimų.

ĮSIBĖGĖJANTIS TURKAS. „Jazz“ aukštaūgis Enesas Kanteris galingai sužaidė mače su Klivlando „Cavaliers“, kai pelnė 24 taškus ir atkovojo 17 kamuolių, lygiai taip pat sunkiai sulaikomas jis buvo ir praėjusios nakties dvikovoje su „Bucks“ – 23 taškai ir 16 atkovotų kamuolių.

PERDAVIMAS ATSISĖDUS. Bostono „Celtics“ puolėjas Jaredas Sullingeris atrodė jau įstrigęs varžovų gynyboje, tačiau sugraibė kamuolį ir sėdėdamas perdavė jį Evanui Turneriui. Pastarasis smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę Portlande 90:89. Bostono klubas išvykose prieš Vakarų konferencijos klubus buvo pralaimėjęs net 24 dvikovas iš eilės.

DĖJIMŲ KONKURSAS. Los Andželo „Clippers“ su pasimėgavimu nušlavė Bruklino „Nets“ 123:84. Kalifornijos klubas dar iki ilgosios pertraukos net 9 kartus įdėjo iš viršaus, o ypatingai pasižymėjo, kaip įprasta, DeAndre Jordanas ir Blake'as Griffinas.

Vienas iš Jordano dėjimų:

ĮKANDIN TRENERIO. „Clippers“ įžaidėjas Chrisas Paulas per 24 minutes atliko 17 rezultatyvių perdavimų. Tai – daugiausiai perdavimų per mažiau nei 25 minutes nuo 1987 metų, kai Docas Riversas, dabartinis Paulo treneris, per 22 minutes atliko 17 rezultatyvių perdavimų.

„Docas gali būti geresnis žaidėjas nei daugelis iš mūsų galvoja“, – apie trenerį pajuokavo Paulas.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Clippers Brooklyn Nets 123-84 stat »
Portland Trail Blazers Boston Celtics 89-90 stat »
Utah Jazz Milwaukee Bucks 101-99 stat »
Chicago Bulls San Antonio Spurs 104-81 stat »

Dienos rekordai:

Daugiausia naudingumo balų: Enesas Kanteris (30)
Daugiausia pelnytų taškų: Blake'as Griffinas, Gordonas Haywardas (24)
Daugiausia atkovotų kamuolių: Pau Gasolis (17)
Daugiausia rezultatyvių perdavimų: Chrisas Paulas (17)
Daugiausia perimtų kamuolių: Giannis Antetokounmpo (5)
Daugiausia blokuotų metimų: Tajas Gibsonas (4)
Daugiausia pataikytų tritaškių: Dante Exumas (5)

Gražiausių epizodų penketukas:

Dienos akimirka:

Jaredas Sullingeris atsisėdęs atlieka rezultatyvų perdavimą metimui, išpėšusiam pergalę