Pirmasis Arvydo Straupio blynas neprisvilo
Nuotr. Saulius Čirba
Penktadienį (01.23) pirmąsias rungtynes vadovaujant naujam treneriui sužaidė „Trakų“ (18-11) komanda, kurios žaidėjai pasistengė, jog debiutas Arvydui Straupiui neprisviltų. NKL vicečempionai išvykoje 92:63 (28:12, 16:15, 30:18, 18:18) įveikė Molėtų „Ežerūną-Karį“ (20-8).

Dešimt tritaškių per pirmuosius du ketvirčius pataikę „Trakų“ krepšininkai pabandė visus klausimus rungtynėse išaiškinti dar per pirmąją jų pusę. Itin aktyvų, kibų ir greitą krepšinį žaidę svečiai nuo rungtynių pradžios diktavo sąlygas ir po pirmojo ketvirčio pirmavo rezultatu 12:28.

Įpusėjus antrajam kėliniui Straupio auklėtiniai įgijo 21 taško persvarą (19:41), bet atkarpos pabaigoje Evaldas Baniulis ir Gintautas Matulis sumažino šeimininkų atsilikimą iki 27:44.

Tragiškai trečią kėlinį pradėję molėtiškiai pralaimėjo atkarpą 0:12, o kėlinį – 18:30 ir dar labiau apsunkino galimybes pakovoti dėl pergalės. Rungtynių tempas nesumažėjo ir ketvirtajame kėlinyje. Jo metu šeimininkai kiek aptirdė deficitą, tačiau toliašaudė „Trakų“ artilerija atstatė turėtą persvarą. Finalinis teisėjo švilpukas paskelbė „Trakų“ pergalę rezultatu 63:92.

„Trakai“: Calebas Suttonas 22 , Mindaugas Reminas 15, Tautvydas Pipiras 11, Karolis Brusokas 10.

„Ežerūnas-Karys“: Gintautas Matulis 18, Eimantas Narušis 12, Evaldas Baniulis 11, Mantas Šerkšnas 10.

2015-01-24 00:08
nunu
Dar jeigu Straupis atsives Sauli, cempionats bus tikrai labai idomus.
2015-01-23 22:58
Teko matyt dali Traku treniruotes, tai labai patiko Straupis, o ir patys zadiejai dziaugiasi ir darbu treniruotese. Komandai labai jauciu truko disciplinos, o su siuo Treneriu atsiras zaidime daugiau tvarkos, plius jis visada leidzia zaidejam improvizuot, sako arba mesk laisvas arba verzkis, tiesiog tu turi zinot, ka darai, tikrai Trakams pasiteisins jo pasirinkimas, rezultatu kreive kils aukstyn zymiai
2015-01-23 22:54
zinantis
Naturalu, Slezas visiskai nesusitvarke su geriausia sudeti lygoje turinciais trakais, straupis gal ir nera stebuklas, bet vienas geresniu lygos treneriu, laukia zenklus pakylimas.
2015-01-23 20:10