Edvinas Jezukevičius atliko galingą dvigubą dublį
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
22 taškų deficitą panaikinusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ palūžo paskutinėmis minutėmis. Marijampoliečiai svečiuose 84:80 (27:12, 22:20, 11:27, 24:21) nusileido čempionato lyderiams, Vilniaus „Perlo-MRU“ krepšininkams.

„Sūduvai-Mantingai“ šiose rungtynėse vis dar negalėjo padėti traumą besigydantis Marius Valukonis ir mačui neregistruotas Domantas Senda.

Aikštelės šeimininkai savo pranašumą  pradėjo įrodinėti nuo pat rungtynių pradžios. Edvino Jezukevičiaus vedami vilniečiai pirmąjį kėlinį laimėjo net penkiolikos taškų skirtumu – 27:12.

Marijampoliečiams stabilizuoti situacijos nepavyko ir antrajame kėlinyje. „Perlo-MRU“ krepšininkai ne tik nepaleido pirmajame kėlinyje įgyto solidaus pranašumo, tačiau ketvirčio pabaigoje, po Alvydo Žarskaus dvitaškio, Mindaugo Sakalausko auklėtinių persvara išaugo iki dvidešimties taškų – 49:29. Vis tik prieš pat ilgąją pertrauką Maksimas Shustau bei Paulius Petrilevičius taikliais baudų metimais kiek sumažino savo ekipos deficitą – 49:32.

Nepaisant didelio šeimininkų atotrūkio, marijampoliečiai trečiąjį kėlinį pradėjo visiškai kitomis nuotaikoms. „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai spurtavo 18:2 ir trečiojo kėlinio viduryje iš sostinės klubo pranašumo beveik nieko neliko – 51:50. Po Maksimo Shustau dvitaškio svečiams net buvo pavykę persverti rezultatą, tačiau pabudę „Perlo-MRU“ krepšininkai varžovams atitrūkti neleido ir trečiojo kėlinio pabaigoje vis dar pirmavo minimalia persvara – 60:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Tado Rinkūno tritaškio vilniečiai įgijo keturių taškų pranašumą (65:61). Tačiau po Petrilevičiaus ir Labučio taškų, Marijampoliečiai dar kartą atstatė pusiausvyrą – 65:65. Įpusėjus ketvirčiui Antanas Udras dvitaškiu padidino šeimininkų persvarą iki aštuonių (78:70). Nepaisant to, Giedriaus Žibėno auklėtiniai pasiduoti neketino – spurtavę 9:2 sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų – 80:78. Vis tik rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė Vilniaus klubas. Edvinas Jezukevičius ir Tadas Rinkūnas neklydo prie baudų metimų linijos, o sūduviečiai į tai spėjo atsakyti tik dvitaškiu ir „Perlo-MRU“ ekipa šventė sunkią pergalę – 84:80.

Šiose rungtynėse debiutavęs „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Aurimas Kieža buvo rezultatyviausias žaidėjas savo komandos gretose. Marijampolietis per 27 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas-MRU“: Edvinas Jezukevičius 23 (12 atk. kam), Tadas Rinkūnas 18, Antanas Udras 14 (8 atk. kam.), Dominykas Domarkas 12.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 19, Paulius Petrilevičius 15, Maksim Shustau 14, Donatas Sabeckis 13.

2015-01-24 00:18
to Anonizmas
Tai kad Senda apsitriedes, net tu zasinu nevertas. Galejo budulis (Juozaitis) pradziai bent begiot ismokint, nes laksto kaip balerina ant pirstu galu :-). Beje kaip ten Kapsuko all star komandai Suduviui sekasi RKL'e? Turetu but super, nes afigienas treneris dirba
2015-01-23 21:48
tai senda i 12 nepapuola savo zasinus kisa zibas!!! kur vadovu akys nesuprantu ???
2015-01-23 21:14
arena
Jaučiu renovuotų keramzitą

--
2015-01-23 20:47
Kad ir taptų Marijampolės Sūduva NKL čempionais, vistiek negalėtų žaisti LKL kitam sezone, nes Marijampolė neturi tinkamos arenos net LKL lygai.