Šešių lietuvių Kazanės „Uniks“ klubas iškovojo pergalę Rusijos čempionate. Vienintelėse penktadienį vykusiose Rusijos pirmenybių rungtynėse Antano Sireikos treniruojama „Uniks“ ekipa namie 89:72 (23:17, 25:11, 19:22, 22:22) nugalėjo Rostovo „Lokomotiv“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Darjušas Lavrinovičius. Per 24 minutes aukštaūgis suspėjo surinkti 22 taškus (6/8 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 4/7 baudų). Lavrinovičius taip pat atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Prie pergalės Kšyštofas Lavrinovičius prisidėjo 11 taškų (1/1 dvitaškio, 1/2 tritaškių, 6/7 baudų). Aikštėje 16 minučių praleidęs aukštaūgis po krepšiais sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 3 sykius prasižengė ir spėjo išprovokuoti net 10 pražangų.

Saulius Štombergas šįkart buvo kitų dviejų lietuvių šešėlyje. Per 25 minutes Štombergas pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Uniks“  lieka Rusijos lygos viršūnėje. Per 17 rungtynių Sireikos auklėtiniai laimėjo 15 kartų ir pagal pergalių skaičių lenkia Maskvos CSKA krepšininkus. Nugalėtojų titulą ginantys maskviečiai laimėjo 13 kartų, tačiau žaidė tik 14 rungtynių.

Nu tie lietuviai ir pavara
2007-02-09
-3
jo gerai cia lietuviai pasitaske,vos ne puse komandos tasku sumete
2007-02-09
Na... Skaitau "Uniks" yra tikrai realus pretendentai nugaleti CSKA ir Dinamo tikiuosi taip ir bus, ziauriai noreciau kad si lietuviska komanda laimetu Rusijos taure...