Jonas Valančiūnas pelnė 11 taškų
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Toronto „Raptors“ (28-15) su Jonu Valančiūnu priešakyje tik ketvirtajame kėlinyje palaužė Filadelfijos „76ers“ (8-35) pasipriešinimą.Išvykoje žaidęs Kanados klubas laimėjo 91:86 (22:30, 26:11, 15:21, 28:24).

Rungtynės prasidėjo šaltu dušu svečiams. „76ers“ startavo spurtu 15:0. Vėliau spurtu 8:0 atsakė „Raptors“ ir išlygino rezultatą (30:30).

Toronto komandai pavyko susikrauti 10 taškų persvarą 54:44, bet toliau jų aikštės šeimininkai nepaleido. Galingai užbaigę trečiąjį ketvirtį Filadelfijos atstovai deficitą sumažino iki minimumo 62:63.

„Raptors“ šovė į priekį ketvirtajame kėlinyje (76:67), bet aikštės šeimininkai ir vėl pajėgė atsitiesti ir išsiveržė į priekį 86:85.

Per paskutines 40 sekundžių dvitaškį pataikė Greivis Vasquezas, o baudų metimus sumetė Valančiūnas ir Kyle‘as Lowry. „76ers“ taškų nebepelnė, tad svečiai pasiekė sunkią pergalę 91:86.

Valančiūnas surinko 11 taškų (3/5 dvitaškiai, 5/7 baudos) per 25 minutes. Jam pavyko pridėti 3 atkovotus kamuolius, 3 blokuotus metimus, 2 perimtus kamuolius. Kartą Valančiūnas suklydo ir keturiskart prasižengė.

„76ers“: Robertas Covingtonas 18, K.J. McDanielsas 14, Nerlensas Noelis (14 atk. kam.) ir Michaelas Carteris-Williamsas (9 rez. perd.) po 12.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 21, Patrickas Pattersonas 14 (13 atk. kam.), Greivis Vasquezas 12, Jonas Valančiūnas ir Louisas Williamsas po 11.

Rungtynių epizodai:

2015-01-24 21:29
Armis
Pagal si sezona galima sprest, kad Motejunas uz Valanciuna geresnis. Valanciunas nei biskio netobuleja losia kaip ir per pirma sezona nors pirmam sezone bent is vidutinio mete ir pump fake padarydavo, o dabar atrodo, kad sanariai sustengo toks susirakines visas losia. Tikekimes, kad isaus Jonas, bet jau tresias sezinonas, o tobuleja labai letai.
2015-01-24 14:45
buru
nu bent pries Philly bendraamzius gavo paskutines minutes lost, lemiamoj atakoj is MCW pereme kamuoli, sumete baudas ir padidino skirtuma iki 3 likus 6 sekundems
2015-01-24 13:34
vaikai
statistikos aukos, po dviejų rungtyvių jau išrenkat geriausius krepšininukus :D

skirtingos komandos, skirtingos užduotys, abu naudingi komandai. o jei rebai 3 tai reiškia, kad kiti komandos draugai susirinko daugiau, nuo to komandos rezultatas nenukenčia.
-1
2015-01-24 12:28
Motiejuna jau galima vardint geriausiu Lietuvos krepsininku.
+1
2015-01-24 10:47
Anonimassilpnokai. mazai atakavo krepsi--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Nejaugi? o kada jis daug atakuoja kai yra komandoje dezikas su lowry,retas atvejis kada daugiau metimu ismeta

Na lowry su deziku eilini kart padare tai ka reikia,FG pas abu vel nepriekaistingas saunuoliai,jei taip toliau tai tikrai visus varzovus traiskys,lagamininas taip pat zino jog mazas mobilus penketas yra liuks
2015-01-24 10:39