Atlantos „Hawks“ ir toliau nesuka iš pergalių kelio
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix
Penkioliktą pergalę iš eilės iškovoję Atlantos „Hawks“ (36-8) krepšininkai pasiekė ilgiausią pergalių seriją klubo istorijoje. Šįkart „Hawks“ namuose 103:93 (23:30, 25:17, 31:28, 24:18) nugalėjo svečius iš Vakarų Oklahomos „Thunder“ (22-21).

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai ir varžovus gaudę „Hawks“ krepšininkai į priekį išsiveržė tik baigiantis antrajam ketvirčiui (46:45).

Atlantos ekipa savo jėgą demonstruoti ėmė po pertraukos ir sužaidus pusę trečiojo ketvirčio padidino pranašumą – 66:58.

Ketvirtajame kėlinyje Paulas Millsapas pelnė 9 taškus iš eilės ir „Hawks“ persvara šoktelėjo iki 14 (96:82). Aikštės šeimininkai saugiai jautėsi iki pat mačo pabaigos ir iškovojo užtikrintą pergalę.

„Hawks“: Paulas Millsapas 22 (10 atk. kam.), Jeffas Teague 17 (9 rez. perd.), Alas Horfordas 14 (12 atk. kam.), Demarre Carrolas ir Dennisas Schroderis po 13.

„Thunder“: Russelas Westbrookas 22 (11 rez. perd.), Kevinas Durantas 21, Serge‘as Ibaka 13 (10 atk. kam.).

Mačo apžvalga:

2015-01-24 21:31
stebina mane hawksai,atrodo neturi jie jokiu zvaigzdziu,bet jau turi 15 is eiles pergaliu.
2015-01-24 13:34
sdfsd
Westbrook turi visus duomenis tam. Nors ir dabar yra vienas is geriau besiginanciu zvaigzdziu PG, bet jo mind-set'as, egoizmas, noras pirmauti visur pagal statsus neduoda atsiskleist jo nerealiam gynybiniui potencialui. Su tokiais duomenim galetu but nesveikas defenderis. Daug kas turi greiti, jega, sprosgtamuma, lateral quickness, bet tik vienetai kaip Russas turi visa tai kartu. O ir komandai naudingesnis taip butu. Dabar pastoviai kitu komandu gynejai siauteja pries OKC
2015-01-24 12:19