Pau Gasolis sugriebė 16 atšokusių kamuolių ir pelnė 13 taškų
Nuotr. AFP-Scanpix
Pakiliai rungtyniavęs Dirkas Nowitzki neišgelbėjo Dalaso „Mavericks“ (30-14) nuo pralaimėjimo svečiams iš Rytų konferencijos. Čikagos „Bulls“ (29-16) įveikė teksasiečius 102:98 (30:21, 24:30, 26:24, 22:23).

Permainingose rungtynėse „Bulls“ startavo sėkmingiau ir jau antrajame kėlinyje nutolo 43:32, bet tame pačiame ketvirtyje aikštės šeimininkai atsitiesė ir atsilikimą sumažino iki 3 taškų (51:54).

„Mavericks“ niekaip nesisekė pavyti varžovus ir „Bulls“ persvara nuolat svyravo tarp 5 ir 8 taškų.

Paskutinioji ketvirtojo kėlinio minutė prasidėjo dviem Tysono Chandlerio baudų metimais, o Monta Ellis pridėjo dvitaškį su pražanga (98:100).

Kitoje aikštelės pusėje svečiai rengė ilgą ataką, kuri pasibaigė netaikliu Derricko Rose‘o metimu, bet likus 4,7 sekundės pats Rose‘as atkovojo kamuolį, o pergalę baudų metimais įtvirtino Pau Gasolis.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 24, Chandleris Parsonsas 19, Monta Ellis 17, Tysonas Chandleris 10 (12 atk. kam.).

„Bulls“: Derrickas Rose‘as ir Jimmy Butleris po 20, Tajus Gibsonas 15, Pau Gasolis 13 (16 atk. kam.), Tony Snellas 10.

Rungtynių epizodai:

2015-01-24 15:19
Smagu kad Rose atsigauna :)
2015-01-24 12:59
nereik pervertint tu Mavsu, nieko ten stebuklingo nera. tik tiek, kad komanda losia pastoviam lygy, kas siaip yra neblogas zenklas. Mavsai beveik garantuotai laimi pries silpnesnes, bet beveik garantuotai gauna nuo stipresniu, isskyrus keleta varzybu. kitos, pvz, kad ir kokie GSW, sugeba gaut nuo Lakers, Memfis nuo Jazz ir pan., o Mavsai yra tokia nuspejama komanda. bet iki top jai truksta geresnio zaidimo gynyboj. puolime scoreriu turi daugiau nei reikia, o gynyboj nesulosia, todel ir dazniausiai neiveikia stipresniu. Rondo kol kas nepateisina lukesciu, po tu mainu komanda tikrai nesustiprejo ir bent as asmeniskai nematau is Rondo didesnio indelio i pergales. viskas po senovei stovi is esmes ant Dirko, Montos, ir abieju Chadleriu, plius dar x faktorium neretai tampa koks Barea ar Harris. visis kiti pastovus statistai.
2015-01-24 12:00
Bulls tai šiemet sunkiausiai nuspėjama komanda, vieną dieną pralaimi Orlandui savo arenoje, kitą dieną jau back to back sugeba sutriuškint Spurs namuose ir išvykoje Dalasą įveikt :)
2015-01-24 11:11
ryckaRondo tik 4asistai.. kazkaip sunkiai jam kolkas dalase--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Nes zaidziant su Monta negali jis kamuolio laikyt kiek jam reikia.
2015-01-24 10:31