Klay Thompsonas susilaukė sveikinimų ir pagyrų iš daugybės NBA žaidėjų
Nuotr. AP-Scanpix
Neabejotinai svarbiausiu ir labiausiai aptarinėjamu įvykiu NBA lygoje naktį iš penktadienio į šeštadienį tapo fenomenalus „Golden State Warriors“ gynėjo Klay Thompsono pasirodymas mače su Sakramento „Kings“.

„Warriors“ laimėjo 126:101, o Thompsonas pelnė 37 taškus trečiajame ketvirtyje, kuriame pataikė visus 13 metimų ir pagerino net kelis NBA rekordus. Šis snaiperio pasirodymas susilaukė gausybės komentarų iš kolegų socialiniame tinkle „Twitter“.

„Aš irgi kartą pelniau 37 taškus per ketvirtį, kai „NBA 2k15“ žaidime žaidžiau 20 minučių trukmės kėlinius“, – šmaikščiai rašė Toronto „Raptors“ žaidėjas Landry Fieldsas.

„Klay, liaukis žmogau... O, Jėzau“, – tuo, ką mato negalėjo patikėti Bostono „Celtics“ garbę ginantis Jaredas Sullingeris.

„Esu lėktuve pakeliui į Čikagą ir seku Thompsono pasirodymą prieš „Kings“. 37 taškai trečiajame kėlinyje. Tai tiesiog nesuvokiama“, – rašė ispanas Pau Gasolis.

„Thompsono pasirodymas yra neįtikėtinas. 52 taškai ir 37 per vieną kėlinį. „Kings“, kur jūsų gynyba“, – kaip gynybos specialistas garsėjęs buvęs krepšininkas Bruce‘as Bowenas metė akmenį į „Kings“ daržą.

„Jei Thompsonas nepateks į „Visų žvaigždžių“ rungtynes aš tiesiog pasitrauksiu iš krepšinio. Jis ką tik įmetė 37 taškus per kėlinį, taip jūs perskaitėte teisingai“, – žodžių į vatą neviniojo Detroito „Pistons“ puolėjas Anthony Tolliveris.

Krepšininkas iš viso surinko 52 taškus, taip pagerindamas savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

2015-01-24 21:15
siaip jis ne beltas jei ka :DDD
2015-01-24 19:15
Mes esme laimingiausia KARTA, kad gyvename James'o amziuje!

Sitas fenomenas ilgus tukstantmecius bus zmoniu sirdyje!

Apie ji kitos kartos poemas ir odes deklamuos!

Meskite akmeni sau i aki, kam nepatinka James'as, nes tokie esa tikros padugnes!
-3
2015-01-24 17:15
p.s čia tema ne apie lenbrona jeimsa tai kam apie ji n.x rašyt

--
2015-01-24 17:14
galingai driokstelėjo, sumest per kėlinį 37 taškus galingu procentu ne bet kas gali. + plius jis dar baltas o tokius dominuojančius nba galima ant pirštų suskaičiuot. man patinka nba trenerei, jai mato kad žmogui "eina" tai ir duoda žaist, o mūsų krapas tuoj pasodina ir daugiau tai sakant atšala žaidėjas.