Aurimas Kieža greitai tapo Marijampolės klubo lyderiu
Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (19-11) pavyko reabilituotis po vakarykštės nesėkmės Vilniuje. Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 100:84 (22:25, 22:17, 20:22, 36:20) nugalėjo Molėtų „Ežerūno-Kario“ (20-9) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ežerūno-Kario“ krepšininkai, kurie jau po pirmų trijų susitikimo minučių buvo įgiję aštuonių taškų pranašumą – 1:9. Vis tik, daugiausia Aurimo Kiežos pastangomis, marijampoliečiams pavyko priartėti prie varžovų ir po pirmojo ketvirčio Molėtų ekipos persvara siekė tris taškus – 22:25.

Antrojo kėlinio viduryje besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrė „Ežerūno-Kario“ krepšininkai. Įpusėjus ketvirčiui, Gintautas Matulis dvitaškiu persvėrė rezultatą, tačiau šeimininkai į tai atsakė šešiais taškais paeiliui ir įgijo trijų taškų pranašumą – 42:39.

Po pertraukos svečiams dar kartą pavyko persverti rezultatą – Eimantas Narušis pelnė šešis taškus iš eilės ir Mindaugo Kildišiaus auklėtinių persvara išaugo iki šešių – 49:55. Tačiau nesutrikę aikštelės šeimininkai čia pat atsakė tuo pačiu, taip atstatydami lygybę (55:55). Kėlinio pabaigoje Paulius Kleiza tritaškiu išvedė „Sūduvą-Mantintingą“, tačiau prieš pat ketvirčio pabaigą Eimantas Narušis atsakė tuo pačiu ir taip išlygino rezultatą – 64:64.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet Suvalkijos sostinės krepšininkai spurtavo 13:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą – 77:66. Tačiau „Ežerūno-Kario“ ekipa nebuvo linkusi pasiduoti ir neilgai trukus sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą (83:75). Nepaisant to, tai buvo viskas, ką Molėtų ekipa dar galėjo pasiekti ir „Sūduva-Mantinga“ šventė užtikrintą pergalę – 100:84.

„Sūduva-Mantinga: Aurimas Kieža 27, Aivaras Kvedaravičius 18 (5 rez. perd.), Donatas Sabeckis ir Paulius Petrilevičius po 14, Maksim Shustau 10.

„Ežerūnas-Karys“: Evaldas Baniulis 19 (8 atk. kam.), Raimundas Ambrulaitis 17, Eimantas Narušis 16, Gintautas Matulis 12, Deividas Kumelis 10.

2015-01-25 20:38
to aaa
Matau čia vienam veikėjui pavydo priepuolis, lok šunie lok, bet karavanas eina be tavęs toliau:)
2015-01-25 18:55
aaa
Čia Dianėlė kalta kad tiek traumuotų žaidėjų šiuo metu :D tuoj netilps žaidėjai ant atsarginių, teks plėsti rezervuotų vietas ponams ir žaidėjams, o gal sūduva ruošiasi kurti dublerių komandą, nors jau vieną turi :D 15 žaidėjų.. kai kuriuos futbolo A lygoj tiek neturi... Ragauską su Valentinu namo!!!
2015-01-25 12:29
AS
Aš tai nesuprantu kam tiek daug reikia turėt žaidėjų komandoj, jeigu dažniausiai Žibėnas tik 8-9 leidžia į aikštę? Koks tikslas Tucą ar Sendą ant suolo laikyt??? Jeigu taip patinka jaunus žaidėjus ant suolo laikyt, tai tegul pastaruosius pakeičia kitom savo (cenzūra) iš Kauno!
2015-01-25 03:04
domas
jeigu ne kieža tai būtų valentinas su ragausku būtų trauke komanda
2015-01-24 21:38
Bet piemenis tokius debiliskus keitimus daro kad nx :D Sakykit aciu Kiezai bo butu didelis minusas :)

--
2015-01-24 19:45
inter
Šauni pergalė!
2015-01-24 19:44
Saunuolis
Smagu ziuret kaip savas marijampolietis gina savo miesto garbe... Ir nagais kabinasi i pergale.
2015-01-24 19:43
Anonimui
Jei ne Kieža pats šudą būtai ėdęs sededamas ant suolo, nes tavo vieta ten liurbi!!!

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8