Andrius Mažutis pasižymėjo rezultatyvių perdavimų gausa
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Andriaus Mažučio ir Edgaro Želionio atstovaujama Liepojos „Triobet“ (14-3) ekipa Latvijos čempionato rungtynėse svečiuose 89:75 (18:16, 26:17, 23:24, 22:18) nugalėjo „Valmiera“ (6-12) klubą, kurio garbę gina Vytenis Čižauskas.

Želionis per 18 minučių prie pergalės pridėjo 10 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai), sugriebė 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei tris kartus pažeidė taisykles.

Mažutis nugalėtojų gretose išsiskyrė rezultatyviais perdavimais, kurių atakų organizatorius per 29 minutes atliko 8. Be to, buvęs Lietuvos rinktinės narys pelnė 2 taškus (1/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius ir 3 kartus prasižengė.

Čižauskas buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų pralaimėtojų gretose. Įžaidėjas per 27 minutes į varžovų krepšį įmetė 13 taškų (3/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 7/12 baudos), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 10 varžovų pražangų ir 3 kartus suklydo.