Šarlotės „Hornets“ krepšininkai apgynė savo tvirtovę
Nuotr. AP – Scanpix
Ketvirtojo kėlinio pabaigoje į priekį šovusi Šarlotės „Hornets“ (19-26) komanda Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė nelengvą pergalę.

Steve'o Cliffordo auklėtiniai savo aikštėje 76:71 (16:23, 20:14, 21:17, 19:17) įrodė pranašumą prieš Rytų konferencijos autsaiderę – Niujorko „Knicks“ (8-37) ekipą ir pasiekė devintąją pergalę per paskutines 11 rungtynių.

Likus žaisti kiek daugiau nei pustrečios minutės, iš toli pataikęs Timas Hardaway panaikino „Knicks“ minimalų deficitą ir išlygino rezultatą (69:69).

Tačiau neilgam – Brianas Robertas ir Alas Jeffersonas surinko keturis „Hornets“ taškus iš eilės bei prasidėjus paskutinei rungtynių minutei aikštės šeimininkai turėjo keturių taškų persvarą (73:69).

Pražangą išprovokavęs Lance'as Thomasas dviem taikliais baudų metimais sumažino perpus svečių atsilikimą (73:71) ir „Knicks“ ėmėsi pražangų taktikos.

Neleistinai sustabdytas Jeffersonas pataikė vieną baudą iš dviejų, tačiau tuo Niujorko klubo krepšininkai nesugebėjo – kitoje aikštės pusėje iš pradžių Timas Hardaway prametė iš toli, o po to Cole'as Aldrichas suklydo ir iniciatyva priklausė Šarlotės klubui.

Prie baudų metimų linijos stojęs Geraldas Hendersonas neklydo ir įtvirtino „Hornets“ pergalę (76:71).

„Hornets“: Brianas Robertsas 17, Geraldas Hendersonas 14, Michaelas Kiddas Gilchristas 10, Alas Jeffersonas 9 (7 blk.), Cody Zelleris 8.

„Knicks“: Timas Hardaway 25, Lance'as Thomasas 16 (8 atk. kam.), Langstonas Galloway 11, Louisas Amundsonas 7 (8 atk. kam.).

2015-01-26 04:13