LaMarcusas Aldridge'as buvo arti dvigubo dublio
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
Nepaisydamas nykščio traumos, LaMarcusas Aldridge'as po dvejų praleistų rungtynių sugrįžo į aikštę, buvo arti dvigubo dublio, o jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (32-13) savo aikštėje 103:96 (20:32, 25:23, 24:15, 34:26) įveikė Vašingtono „Wizards“ (29-15) pasipriešinimą.

Antrojo kėlinio pabaigoje į varžovų krepšį du tolimus metimus pasiuntę Bradley Bealas ir Paulas Pierce'as „Wizards“ klubui suteikė dviženkę persvarą (55:45).

Keturiais taškais antrąją mačo dalį pradėję aikštės šeimininkai greitai sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus (49:55).

Sėkmingai trečiąjį ketvirtį pradėję „Trail Blazers“ žaidėjai nuolat kvėpavo varžovams į nugaras, o surengę spurtą 11:2 ir išsiveržė į priekį (69:68).

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Johno Wallo dvitaškio „Wizards“ turėjo minimalų pranašumą (85:81), bet tuomet Wesley Matthewsas smeigė du tritaškius paeiliui, Damianas Lillardas pridėjo penkis taškus bei Portlando klubo žaidėjai perėmė iniciatyvą į savo rankas (92:85).

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės, iš vidutinio nuotolio pasižymėjęs Wallas priartino savo komandą prie aikštės šeimininkų (96:99) bei griebėsi pražangų taktikos.

Tačiau ji svečių neišgelbėjo – lemiamu momentu Lillardas ir Aldridge'as prie baudų metimų linijos neklydo ir įtvirtino pergalę (103:96).

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 26 (9 atk. kam.), Damianas Lillardas 20, Wesley Matthewsas 19, Dorellas Wrightas 10.

„Wizards“: Johnas Wallas 25 (9 rez. perd.), Paulas Pierce'as 19, Bradley Bealas 16, Nene 15.

2015-01-25 10:55