Nors Žydrūnas Ilgauskas pelnė tik 4 taškus, Klivlendo „Cavaliers“ komanda neturėjo daug vargo su NBA čempionais. „Cavaliers“ krepšininkai namie 103:79 (23:17, 21:16, 25:24, 34:22) sutriuškino Majamio „Heat“ komandą.

Per pastarąsias ketverias rungtynes vidutiniškai pelnęs 17,7 taško šįkart „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas į varžovų krepšį įmetė 29 taškus ir buvo pagrindinis pergalės kalvis.

Nuo mačo pradžios pirmavę „Cavaliers“ krepšininkai varžovų kvėpavimą į nugarą pajautė ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Paskutiniojo kėlinio viduryje  „Heat“ priartėjo iki 12 taškų, tačiau „Cavaliers“ pelnė 8 taškus be atsako ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 29 minutes pelnė 4 taškus (1/8 dvitaškių, 2/2 baudų). Vidurio puolėjas atkovojo 10 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 3 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 29 taškai, Larry Hughesas 16 , Aleksandras Pavlovičius 15 , Drew Goodenas  10 (13 atk. kam.), Danielis Gibsonas 9.

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 27, Shaquille'as O'Nealas 14, Jasonas Kapono 10  , Udonisas Haslemas 9.

na kamuoliu nusieme nemazai bet pataikymas tai labai prastas. Atsigavo ir James po traumos, o Heat panaseja i Lakers kai buvo prisipirke veteranu su didziuliai kontraktais ir nieko nepasieke. Tas pats ir su Heat dabar pilna vetaranu ir jokiu rezultatu.
2007-02-10
+1
na bet tas senas bezda Ilgauskas turi tikrai taiklia ranka - is astuoniu viena metima pataike, kaip centrui dar reikia ir sugebejimu tiek imest :P
2007-02-10
Sensta Šakas, jau visai nebepažaidžia, greitai karjera baigti turėtų ir manu bus geriau visai NBA, nebus nuolaidžiavimų iš teisėjų pusės.