Šarūnas Jasikevičius prarado pagrindinio įžaidėjo vietą, tačiau inicijavo spurtą ketvirtajame kėlinyje, po kurio jo „Golden State Warriors“ pasivijo ir po pratęsimo 123:121 (35:30, 29:31, 15:32, 33:19, 11:9) palaužė Čikagos „Bulls“.

Po trijų kėlinių „Bulls“ pirmavo 93:79, tačiau atsarginiai „Warriors“ žaidėjai Jasikevičius, Joshas Powellas ir Kelenna Azabuike ketvirto kėlinio pradžioje surinko 15 taškų ir padėjo savo ekipai atsitiesti ir priartėti iki 97:95. Jasikevičius per šią atkarpą pelnė 6 taškus, pataikydamas abu tritaškius.

„Mums to labai reikėjo. Atsarginiai įėjo ir užvedė mus. Jie pataikė kelis svarbius metimus ir gerai gynėsi“, – po mačo šnekėjo Jasikevičiaus vietą startiniame penkete užėmęs Monta Ellisas.

Visgi ketvirto kėlinio pabaigoje „Bulls“ turėjo progą išplėšti pergalę, kai po netaiklaus Stepheno Jacksono tritaškio jiems buvo likę 27 sekundės. Tačiau tas pats Jacksonas blokavo Beno Gordono metimą ir išplėšė pratęsimą.

Besibaigiant pratęsimui Elliso dvitaškis persvėrė rezultatą „Warriors“ naudai (120:119), o po to dvi Jacksono baudos pergalę įtvirtino.

Tai buvo aštunta iš eilės „Warriors“ pergalė prieš „Bulls“ namie. Čikagos ekipa Oklende paskutinį kartą laimėjo 1998 metais, kai jai dar atstovavo Michaelas Jordanas.

19 minučių rungtyniavęs Jasikevičius pelnė 9 taškus (0/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Warriors“: Alas Harringtonas 24 taškai, Stephenas Jacksonas 23 (8 rezultatyvūs perdavimai), Monta Ellisas 16, Mattas Barnesas 13 (12 atkovotų kamuolių), Andris Biedrinis (10 atk. kam., 5 blokai) ir Mickaelis Pietrusas po 11.

„Bulls“: Benas Gordonas 24, Luolas Dengas 23, Kirkas Hinrichas 22 (10 rez. perd.), P.J.Brownas 19, Chrisas Duhonas 13.

Atrinkti (0) Visi (5)
Na ne tokios įspūdingos rungtynės, kaip buvo prieš tai, tačiau neblogai laiką aikštėje išnaudojo. Tik taiklumas šiek tiek prastas