Jasonas Terry prie pergalės pridėjo 11 taškų
Nuotr. AP – Scanpix
Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ (31-14) ekipa.

Donato Motiejūno atstovaujamas klubas išvykoje 99:87 (30:15, 22:21, 28:24, 19:27) užtikrintai nugalėjo be savo Kobe Bryanto vedlio likusią Los Andželo „Lakers“ (12-33) komandą.

„Rockets“ į priekį šovė nuo pat susitikimo pradžios, kada startavo spurtu 14:6, o po pirmojo ketvirčio turėjo įtikinamą – 15 taškų persvarą (30:15), kurią išlaikė iki ilgosios pertraukos.

James  Harden
PTS 37 | REB 8 | AS 5 | ST 2
Trečiojo kėlinio viduryje Kevino McHale'o auklėtiniai pratęsė dominavimą, laimėjo atkarpą 11:2 ir po Hardeno dėjimo „Rockets“ pranašumas išaugo iki 25 taškų (80:55).

„Lakers“ į atlapus svečiams kibo ketvirtajame ketvirtyje, kada aštuonis taškus paeiliui surinkę sumažino savo deficitą iki 11 taškų (78:89).

Bet tada Corey Breweris po Motiejūno rezultatyvaus perdavimo smeigė tritaškį, Hardenas pelnė penkis taškus paeiliui bei Hjustono ekipa vėl pirmavo užtikrintai (97:80).

„Lakers“ šiose rungtynėse pataikė vos vieną tritaškį iš trylikos (8 proc. taiklumas). Tuo metu „Rockets“ krepšininkai pataikė 13 tolimų metimų iš 44 bandymų (30 proc. taiklumas).

24-erių metų 213 cm ūgio Motiejūnas susitikimą pradėjo starto penkete, per 32 minutes pasižymėjo 8 taškais (3/8 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvių perdavimus, užsidirbo 1 bloką, 3 sykius prasižengė bei surinko 11 naudingumo balų.

„Lakers“: Carlosas Boozeris 18 (11 atk. kam.), Jeremy Linas 14, Wayne'as Ellingtonas 13, Jordanas Hillas 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (12/20 metimų, 8 atk. kam., 6 kld.), Jasonas Terry 11, Joshas Smithas 11, Corey Breweris 10.