Į Lenkijos taurės pusfinalį pateko penki krepšininkai iš Lietuvos, kurie atstovauja dviem klubams. Po penktadienį įvykusių ketvirtfinalio rungtynių vietas pusfinalyje iškovojo Sopoto „Prokom Trefl“ bei Slupsko „Czarni“ komandos.

Lenkijos lygos čempionai „Prokom Trefl“ krepšininkai 92:81 (27:24, 22:21, 19:21, 24:15) įveikė Starogardo „Polpharma“ ekipą. Trys lietuviai Sopoto klubui pelnė 35 taškus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Donatas Slanina. Per 26 minutes jis spėjo surinkti 24 taškus (3/4 dvitaškių, 6/9 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tomas Pačėsas aikštėje praleido 21 minutę, per kurią surinko 7 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų). Įžaidėjas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

Tomas Masiulis prie pergalės prisidėjo 4 taškais (1/2 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų). Aukštaūgis per 26 minutes sugriebė 5 atšokusius ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

•

Į pusfinalį iškopė ir Slupsko „Czarni“ klubas, kuriame rungtyniauja du lietuviai. „Czarni“ ekipa 91:60 (22:15, 13:12, 25:16, 31:17) sutriuškino Vroclavo „Asco Šląsk“ komandą. Lietuviai nugalėtojams pelnė 13 taškų.

„Czarni“ klube debiutavo Evaldas Jocys. Per 24 minutes jis pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Mantas Česnauskis nugalėtojams per 28 minutes surinko 7 taškus (2/4 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

•

Ketvirtfinalio barjero neperžengė Gintaro Kadžiulio klubas. Gdynės „Kager“ 77:98 (18:23, 17:24, 25:33, 17:18) nusileido Vloclaveko „Anwil“ krepšininkams ir pasitraukė iš kovos dėl taurės.

Kadžiulis žaidė 13 minučių, per kurias pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 3/4 baudų). Gynėjas taip pat 1 kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Turnyro pusfinalyje šeštadienį „Prokom Trefl“ kovos su Zgoželeco „Turow“ ekipa, o dviejų lietuvių „Czarni“ klubas kausis su „Anwil“ krepšininkais.