Dionas Waitersas atakuoja krepšį
Nuotr. USA Today – Scanpix
Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Oklahomos „Thunder“ (23-22) ekipa, kuri savo aikštėje 92:84 (25:19, 23:21, 17:16, 27:28) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (7-37).

„Thunder“ vertėsi be Kevino Duranto, kuris mače su Klivlando „Cavaliers“ pasitempė kairės pėdos didįjį pirštą.

Žaisdami be vieno lyderių, Oklahomos krepšininkai susiėmė gynyboje – privertė „Timberwolves“ ekipą krepšį atakuoti vos 34,1 proc. taiklumu.

Trečio kėlinio pabaigoje „Timberwolves“ strategas Flipas Saundersas užsidirbo techninę pražangą, o tris baudas realizavę šeimininkai nutolo iki 65:56. Ketvirtajame kėlinyje Russellas Westbrookas pelnė 11 taškų, taip padėdamas išsaugoti ekipos pranašumą.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 18 (7/22 metimai), Reggie Jacksonas ir Anthony Morrow po 14, Serge'as Ibaka 13 (19 atk. kam.), Dionas Waitersas 10.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 23, Thaddeusas Youngas 22 (8 atk. kam.), Zachas LaVine'as 11.