Eglė Šulčiūtės sąskaitoje – galingas dvigubas dublis
Nuotr. Augustas Didžgalvis
Dvidešimtąją pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) šventė lyderė „Utenos“ (20-0) ekipa, savoje arenoje 83:77 (20:20, 25:24, 18:14, 20:19) įveikusi titulą ginančias Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ (9-11) krepšininkes.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas paėmusi „Kibirkšties-VIČI“ komanda 27-ąją minutę pirmavo 7 taškais – 54:47. Tuomet Alfredas Vainauskas paprašė minutės pertraukėlės, o po jos „Utena“ spurtavo 14:0 bei išsiveržė į priekį – 61:54. Lygos lyderės išliko priekyje ir po trisdešimties žaidimo minučių – 63:58.

Ketvirtajame kėlinyje „Utena“ nemažino apsukų – sėkmingas darbas gynyboje ir tikslus puolimas leido pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 72:61. Viešnios iš sostinės nenorėjo sudėti ginklų anksčiau laiko ir po Vitos Žilinskaitės dvitaškio sumažino atsilikimą – 72:78.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės „Kibirkštis-VIČI“ turėjo šansą priartėti iki vieno taiklaus metimo, bet tritaškis skriejo pro šalį.

Pražanga sustabdyta Sandra Linkevičienė realizavo vieną baudą iš dviejų (81:75), o kitoje aikštės pusėje bloku apdovanojo varžovę. Per likusias 14 sekundžių situacija nepasikeitė ir uteniškės šventė pergalę rezultatu 83:77.

„Utena“: Eglė Šulčiūtė 22 (15 atk. kam.), Sandra Linkevičienė 17 (14 atk. kam.), Rima Valentienė 14 (4/7 tritaškiai), Eglė Šikšniūtė (5 atk. kam.) ir Kristina Alminaitė po 9.

„Kibirkštis-VIČI“: Nicole Hammonds 31 (10/16 dvitaškiai, 8 rez. perd.), Dovilė Šarauskaitė 15 (8 atk. kam.), Eglė Šniokaitė 14 (5 atk. kam.).