Latvijos čempionai „Ventspils“ krepšininkai atsirevanšavo Rygos „ASK Riga“ komandai. Šeštadienį vykusiose vienintelėse SEB Baltijos krepšinio lygos rungtynėse „Ventspils“ namie 83:68 (19:24, 23:13, 15:16, 26:15) nugalėjo Ramūno Butauto treniruojamą Rygos klubą.

Tai buvo antroji „Ventspils“ pergalė prieš „ASK Riga“ antrajame SEB BBL etape. Latvijos čempionai atsirevanšavo Rygos krepšininkams už dvi nesėkmes pirmajame SEB BBL etape.

Trečiojo kėlinio pradžioje „ASK Riga“ buvo priekyje 43:42, o antroje ketvirčio pusėje rezultatas buvo lygus 49:49. Į priekį atitrūkti „Ventspils“ ekipai pavyko per lemiamą ketvirtį. Šeimininkams pirmaujant 62:60 jie laimėjo atkarpą 12:3 ir įgijo 11 taškų pranašumą – 74:63. Per likusį laiką „Ventspils“ išlaikė pranašumą ir šventė antrąją pergalę SEB BBL antrajame etape.

„ASK Riga“ komandai Steponas Babrauskas pelnė 10 taškų (0/1 dvitaškio, 3/4 tritaškių, 1/2 baudų). Per 23 minutes jis taip pat atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po kartą prasižengė ir suklydo.

„Ventspils“: Eddie Shannonas 18 taškų, Aigaras Vitolas 15, Uvis Helmanis 14, Dušanas Jeličius 10, Kasparas Ciprusas ir Darlonas Johnsonas po 7.

„ASK Riga“: Sandis Valteris 22, Arnis Vecvagaras 18 (8 atk. kam.), Steponas Babrauskas 10, Curtisas Millage‘as 6 (2/11 metimų, 7 kld.).

Abi Latvijos komandos lieka SEB BBL pirmojo diviziono dugne. Po 5 rungtynių „Ventspils“ laimėjo dukart, o „ASK Riga“ iškovojo vieną pergalę ir užima atitinkamai penktąją ir šeštąją vietas.