Benas Veikalas pelnė 16 taškų, tačiau to pergalei neužteko
Nuotr. beko-bbl.de
Bonos „Telekom Baskets“ (11-8) ekipa su dviem lietuviais Vokietijos čempionato mače svečiuose 96:101 (11:21, 30:27, 31:30, 24:23) nusileido Beiruto „Medi“ (8-11) komandai.

Pralaimėtojų gretose vienas rezultatyviausių buvo Benas Veikalas, kuris per 27 minutes pelnė 16 taškų (3/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

Tadas Klimavičius ant parketo praleido 26 minutes, per kurias į varžovų krepšį įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškiai, 0/1 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

„Telekom Baskets“: Angelo Coloiaro 26, Eugene‘as Lawrence‘as 19, Benas Veikalas 16.

„Medi“: Javonas McCrea 24 (8 atk. kam.), Brandonas Bowmanas 21 (8 atk. kam.), Lukas Palyza 16.

2015-01-28 12:45