„Sportif“ krepšininkai visą kėlinį nepelnė nė taško
Nuotr. fibaeurope.com
„Šiaulių“ ekipą iš „FIBA Europe“ iššūkio taurės eliminavę Ušako „Sportif“ krepšininkai „Last 16“ etapo rungtynėse su Le Mano „Sarthe“ klubu sužaidė neįtikėtinai prastą atkarpą.

„Sportif“ per visą trečiąjį mačo kėlinį nesugebėjo pralaužti varžovų gynybos ir pelnyti taškų. 17 taškų pranašumą vienu metu turėjusi Turkijos komanda kėlinį pralaimėjo 0:29, o rungtynes – 63:84.

Prancūzai antrajame kėlinyje prasidėjusią ir ketvirtojo kėlinio pradžioje pasibaigusią atkarpą laimėjo net 35:0.

„Sarthe“ krepšininkai su 2 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu J grupėje žengia pirmoje vietoje. 1 pergalę ir 2 nesėkmes savo sąskaitoje turintys „Sportif“ – antri.

2015-01-28 18:14
a
tikrai gali but fixas :D Ta prasme kofa uzsikele normaliai, jei 17 tasku laiminejo. ant kokiu 6-7 uzmete ir paejo
2015-01-28 17:47