Maskvos srities „Chimki“ krepšininkai šiandien (02.10) Rusijos lygoje iškovojo sensacingą pergalę. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai 75:74 (26:22, 17:19, 15:17, 17:16) įveikė Maskvos CSKA komandą.

Nuo pat pirmųjų minučių aukštą žaidimo tempą palaikę „Chimki“ krepšininkai diktavo savo sąlygas svečiams. Likus žaisti 1 minutę ir 19 sekundžių iki pirmojo kėlinio pabaigos „Chimki“ pranašumas išaugo iki 9 (26:17) taškų, tačiau CSKA krepšininkai, sėkmingiau sužaidę kėlinio pabaigą, sumažino deficitą iki 4 (26:22) taškų.

Įpusėjus antrajam kėliniui sėkmingai stabdę greitas „Chimki“ atakas, CSKA krepšininkai sugebėjo išlyginti rezultatą (33:33). Kemzūra, matydamas, jog Rusijos ir Eurolygos čempionai perima iniciatyva paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Maskvos srities komanda pradėjo geriau gintis bei neleisti varžovams atkovoti kamuolių puolime.

Po didžiosios pertraukos „Chimki“ atakos pradėjo klimpti CSKA gynyboje, dėl ko iki trečiojo kėlinio likus žaisti 6 minutes ir 39 sekundes, Kemzūros ekipos deficitas buvo 5 (45:50) taškai. Tačiau „Chimki“ nepasidavė ir, pradėję gintis aikšte, išlygino rezultatą (58:58).

Ketvirtasis kėlinys vėl vyko taškas į tašką. Šiek tiek tiksliau rungtyniavę Kemzūros auklėtiniai, daugiausia amerikiečių Malvino Bookerio bei Kelly McCarty pastangomis, išsiverždavo į priekį, bet CSKA sugebėdavo varžovus pasivyti.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės po taiklaus Trajano Langdono metimo, „Chimki“ pranašumas buvo vos taškas (75:74), tačiau per likusį varžybų laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir rungtynių pabaigos sirena skelbė „Chimki“ komandos pergalę.

Po šio pralaimėjimo CSKA krepšininkai Rusijos pirmenybėse smuktelėjo į antrąją vietą, o pirmąją poziciją užleido Antano Sireikos treniruojamai Kazanės „Uniks“ komandai. Tuo tarpu „Chimki“ išliko trečioje vietoje.

„Chimki“: Melvinas Bookeris (7 atk. kam.) ir Kelly McCarty (6 atk. kam.) po 13, Vitalijus Fridzonas 11, Vladimiras Veremejenko 10.

CSKA: Trajanas Langdonas 17, Matjažas Smodišas (6 atk. kam.) ir Antonas Ponkrašovas po 13, Johnas Robertas Holdenas 9.

Atrinkti (0) Visi (5)
maniacas koks tau ten kiesa?!?!
kestutis
:DD
2007-02-10
na , man idomu butu pamatyt kaip 3 rus Klubai zaistu su # lt klubais :) nes matos geras lygis Rusijoj
2007-02-10
+1
Antanas Kiešai turbut paskambino ir padėkojo :) :D
2007-02-10
-1
CSKA su ta gynybine taktika kartais man atrodo gali persistengt. nes pries juos galima laimet jei gerai ginies. tada praside ir cska problemos. kemzura turbut ta ir ivykde.