Deniso Krestinino sąskaitoje – dvigubas dublis
Nuotr. FIBA Europe
Denisas Krestininas buvo geriausias „Jelgava“ klubo žaidėjas, tačiau jo vedama komanda Latvijos pirmenybių išvykos mače 74:79 (21:16, 10:22, 14:19, 29:22) nusileido Jūrmalos „Jūrmala/Fenikss“ ekipai.

Lietuvis per 30 minučių pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 metimus, 2 sykius prasižengė, 1 kartą suklydo bei surinko 21 naudingumo balą.

Nesėkmę taip pat kitame čempionato susitikime patyrė „Valmiera“ komanda su Vyteniu Čižausku priešakyje. Atakų organizatorius surinko 23 naudingumo balus, o Valmieros klubas svečiuose 77:90 (16:24, 20:22, 20:24, 21:20) turėjo pripažinti Rygos „Barons/LDz“ krepšininkų persvarą

Čižauskas ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė ir blankiai žaidusio Povilo Čukino atstovaujama „Jekabpils“ komanda, kuri savo aikštėje 63:83 (19:14, 13:19, 9:28, 22:22) pralaimėjo „BK Saldus“ klubui.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 9 minutes pasižymėjo 4 taškais (2/3 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

Ketvirtą kartą šį sezoną Latvijos lygoje suklupo Liepojos „Liepaja/Triobet“ ekipa su dviem lietuviais. Ji namų rungtynėse 87:95 (21:25, 20:17, 21:25, 25:28) neįveikė Rygos VEF barjero.

Geriausiai Liepojos komandos gretose žaidęs Edgaras Želionis aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 metimus, po 1 sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 20 naudingumo balų.

Kitas „Liepaja/Triobet“ lietuvis Andrius Mažutis per 26 minutes pasižymėjo 3 taškais (0/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo bei perėmė po 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.