Penkioliktą pergalę Graikijos krepšinio lygoje iškovojo absoliutus pirmenybių lyderis Atėnų „Panathinaikos“ klubas, šeštadienį išvykoje 82:52 sutriuškinęs Atėnų AEK. Pastarasis pralaimėjo vienuoliktą kartą per 16 mačų.

Abu „Panathinaikos“ lietuviai šiose rungtynėse pelnė po 8 taškus. Robertas Javtokas per 27 minutes pataikė 3 dvitaškius iš 8 ir abi mestas baudas, atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą ir 1 kartą prasižengė.

Tuo tarpu Ramūnas Šiškauskas per 25 minutes pataikė vienintelį mestą dvitaškį ir 2 tritaškius iš 3, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

„Panathinaikos“: Sani Bečirovičius 20 taškų, Kostas Tsartsaris 13, Dimous Dikoudis ir Dimitris Diamantidis po 10.

AEK: Jasminas Perkovičius 19, Brendas Scottas 9.

•

Antroje vietoje žengianti Salonikų „Aris“ ekipa irgi iškovojo pergalę, 65:53 palaužusi Kozanio „Makedonikos“. Nugalėtojų gretose vienas naudingiausių buvo Simonas Serapinas.

Per 20 minučių jis pelnė 12 taškų (0/2 dvitaškių, 4/8 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 2 kartus prasižengė.

„Aris“: Jeremiah Massey 21, Simonas Serapinas 12, Alexas Scalesas ir Giannis Giannoulis po 8.

„Makedonikos“: Dimitris Karadolamis 20, Stavros Xatzipetrou 11.

•

Triuškinamą pralaimėjimą patyrė Renaldo Seibučio Atėnų „Maroussi“, 44:72 turėjusi pripažinti Larisos „Olimpia“ pranašumą. Tai buvo dešimtoji „Maroussi“ nesėkmė, po kurios ji žengia devintoje turnyrinės lentelės vietoje.

Seibutis per 29 minutes pelnė 9 taškus (0/2 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Olimpia“: Stevenas Burttas 28, Lewisas Simsas 14.

„Maroussi“: Alexas Kiritsis 10, Renaldas Seibutis, Erminas Jazvinas ir Kostas Haralabidis po 9.

•

Nesėkmę patyrė ir Tomo Nagio Larisos AEL, išvykoje 74:83 turėjusi pripažinti Salonikų PAOK pranašumą.

Nagys per 20 minučių pelnė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė 1 kamuolį, 1 kartą suklydo ir 4 kartus prasižengė.

AEL: Hectoras Romero 22, Arthuras Lee 14, Zlatko Boličius ir Giorgios Tsiakos po 11.

PAOK: Vlado Ščepanovičius 24, Giannis Kalabokis 15, Drago Pašaličius 14, Dimitris Haritipoulos 10.