Dar vieną pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Povilo Čukino Liudvigsburgo „EnBW“ ekipa. Ji namie 82:75 (20:19, 22:13, 12:16, 28:27) palaužė Šarūno Sakalausko treniruojamus Brėmerhafeno „Eisbaren“ krepšininkus.

Nugalėtojams Čukinas per 24 aikštėje praleistas minutes pelnė 11 taškų (5/10 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiems Žygimantas Jonušas per 34 minutes pelnė 18 taškų (2/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 5/5 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengė.

Kitas „Eisbaren“ lietuvis Vytautas Danelius per 14 minučių prametė abu mestus tritaškius ir taškų nepelnė. Puolėjas atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei sykį suklydo.

„EnBW“ krepšininkai, iškovoję 16 pergalių ir patyrę 4 pralaimėjimus, turnyrinėje lentelėje užima antrąją vietą, tuo tarpu Sakalausko ekipa, turinti 11 pergalių ir 8 nesėkmes, žengia šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Gaila, toks perspektyvus atrodė, o kas gavosi. Jei neklystu žaisdamas NCAA rimtą traumą buvo gavęs, gal ši jam labai pakenkė. Jonušas mldc, manau ir aukštesnio lygio komandoje galėtų pažaisti.