Milošas Teodosičius pratęsime vedė CSKA į pergalę
Nuotr. AFP – Scanpix
Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje įvyko Rusijos klubų derbis. Šalies sostinėje Maskvoje Ainaro Bagatskio vadovaujama Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (2-3) komanda kėsinosi nutraukti Maskvos CSKA (5-0) pergalių seriją ir išplėšė pratęsimą, bet jo metu stipresni buvo maskviečiai 103:95 (24:19, 18:21, 27:22, 19:26, 15:7).

Likus žaisti 4 minutes ketvirtajame kėlinyje CSKA jautėsi pakankamai saugiai ir pirmavo 86:76. „Nižnij Novgorod“ pasinaudojo užstrigusiu aikštės šeimininku puolimu ir priartėjo (84:87).

CSKA pirmaujant dviem taškais Milošas Teodosičius pražanga sustabdė svečių lyderį Taylorą Rochestie,o amerikietis baudų metimais rezultatą išlygino – 88:88. Paskutinė CSKA ataka baigėsi nesėkmingu Aleksandro Kauno mėginimu pelnyti taškus iš po krepšio.

Pratęsime sėkmingiau startavo „Nižnij Novgorod“ (93:90), bet Teodosičiaus į priekį vedama CSKA komanda perėmė iniciatyvą ir sugebėjo laimėti trisdešimtą kartą iš eilės šiame sezone.

Po rungtynių mamą su gimtadieniu sveikinęs CSKA puolėjas Andrejus Voronsevičius sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje. Rusas pelnė 22 taškus.

CSKA: Milošas Teodisičius 25 (5/10 tritaškiai), Andrejus Voronsevičius 22, Aaronas Jacksonas 15, Nando De Colo 13, Aleksandras Kaunas 11.

„Nižnij Novgorod“: Trey Thompkinsas ir Tayloras Rochestie (9 rez. perd.) po 22, Tarence‘as Kinsey 19 (10 atk. kam.), Artiomas Parachouskis 18.

2015-01-29 21:27
Novgorodas tai ant bangos, sezono pradzioj nebuciau pagalvojes, kad gali taip zaist :)
+1
2015-01-29 21:22
antonimas
paskutine sekunde pagrindinio laiko buvo Parachovskio bauda ant S.Kauno, bet teisejai nedave
2015-01-29 21:20
sinonimas
Malacy ainars bagatskis
as
Cska reiketu pralost, o ne zaist kaip is kitos planetos, nes skaudu gale sezono gali but, reikalingas pralaimejimas, nes atsipalaidave jau zaidzia, o siaip, geriausia sezono komanda jau dabar, bet vienose rungtynese gali nutikt bet kas,

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 9