Linas Kleiza pelnė 14 taškų
Nuotr. LaPresse – Scanpix
Linas Kleiza pelnė 14 taškų, bet Milano „Emporio Armani“ (1-4) gynyboje žaidė kraupiai ir Eurolygos F grupės mače 83:102 (18:34, 24:27, 19:23, 22:18) nusileido Vitorijos „Laboral Kutxa“ (2-3) ekipai.

Pirmasis rungtynių kėlinys virto latvio Davio Bertanio šou. „Top 16“ etape itin prastai krepšį atakuojantis latvis per pirmąsias 10 minučių metė be klaidų ir pelnė 16 taškų, o su kėlinio sirena pataikytas Dariaus Adamso tritaškis „Laboral Kutxa“ suteikė tokio pat dydžio persvarą (34:18).

„Emporio Armani“ treneris Luca Bianchi minutės pertraukėlių metu nuolat mėgindavo savo auklėtinius užvesti ir ragino juos žaisti komandinį krepšinį, bet kovos dėl pergalės svečiai užmegzti nesugebėjo.

Ketvirtajame kėlinyje Kleiza pelnė 9 taškus ir pasigerino asmeninius rodiklius. Iš viso per 20 minučių jis pelnė 14 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 8 kamuolius, triskart prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

„Laboral Kutxa“: Davis Bertanis 19, Mike‘as Jamesas 16, Darius Adamsas 15, Fabienas Causeuras 12.

„Emporio Armani“: Samardo Samuelsas 18, Alessandro Gentile 15, Linas Kleiza 14.