Sėkmingai Lenkijos taurės pusfinalio barjerą peržengė tris lietuvius savo gretose turinti Sopoto „Prokom Trefl“ ekipa. Ji 77:67 (16:23, 20:17, 18:9, 23:18) nugalėjo Turovo „Zgorzelec“ krepšininkus.

Nugalėtojams Tomas Masiulis per 32 aikštėje praleistas minutes pelnė 9 taškus (4/5 dvitaškių, 1/4 baudų), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Tomas Pačėsas per 18 minučių surinko 3 taškus (1/2 tritaškių), po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Donatas Slanina per 17 aikštėje praleistų minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/3 tritaškių). Lietuvis perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Finale Sopoto krepšininkai kovos su Vloclaveko „Anwil“ ekipa, kuri kitame pusfinalio mače 81:72 (28:15, 12:27, 18:12, 23:18) parklupdė du lietuvius savo gretose turinti Slupsko „Czarni“ klubą.

Pralaimėjusiems Mantas Česnauskis per 23 minutes pelnė 17 taškų (6/8 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/3 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Kitas Slupsko ekipos lietuvis Evaldas Jocys per 32 minutes surinko 5 taškus (1/6 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Mano manymu jis tikrai nevertas būti tarp 12 geriausių žaidėjų. Geriau į 12ką paimti kokį jaunesnį žaidėja, kuriam būtų naudinga būti rinktinėje ir sėkmingai tobulėti. Kaip pvz. pernai Kalnietis. Jaunas žaidėjas, bet jau turi nemažai patirties, ateityje ji tikrai pravers.