Tomas Pačėsas Artūrą Milaknį mato tarp kandidatų žaisti Lietuvos rinktinėje
Tomas Pačėsas Artūrą Milaknį mato tarp kandidatų žaisti Lietuvos rinktinėje
Nuotr. fibaeurope.com
SPORT1 laida „Diagnozė. Krepšinis“ šįkart domėjosi  Alytaus „Dzūkijos“ klubo reikalais. Savo poziciją, tiek savo ekipos atžvilgiu, tiek LKL lyderių atžvilgiu, išsakė alytiškių prezidentas Tomas Pačėsas, o eksperto įžvalgomis dalinosi Jonas Vainauskas.

–Jonai, trumpai apie tai, kokia jums atrodo šio sezono Alytaus „Dzūkija“?
J.V.: Alytaus „Dzūkija“ yra vienas įdomiausių Lietuvos krepšinio lygos klubų, surinkęs labai konkurencingą sudėtį bei pakvietęs krepšinio guru Andrejų Urlepą. „Dzūkija“ yra puikus pavyzdys, ką įmanoma padaryti su labai ribotu biudžetu, sprendimus priimant tiksliai bei žvelgiant į ateitį.

–Jonas užsiminė apie ribotą biudžetą. Koks jis?
T.P.: Sakyčiau, kad mūsų biudžetas yra labai tamprus. Dirbame kiekvieną dieną, kad jis būtų didesnis, tačiau įvardinti nenorėčiau, nes tada būtų gėda kitiems klubams. Galiu pasakyti tik tiek, kad LKL minimumą esame įvykdę. Palyginus su mūsų grandais, tai yra juokinga suma.

Kalbant apie kitus dalykus, labai džiugina, kad mūsų klubo lankomumas yra trečias Lietuvos krepšinio lygoje. Beje, oficialūs skaičiai, kaip bebūtų paradoksalu, yra mažesni nei iš tikrųjų. Žiūrovų skaičiavimas vyksta maždaug tokiu principu – komisaras apsižvalgo po salę ir parašo skaičių.

–Jonai, kaip spręsti šią problemą?
J.V.: Sakyčiau, kad suskaičiuoji, kiek parduota bilietų, pridedi parduotų abonementų skaičių ir problema išspręsta.

T.P.: Gal toks sprendimas būtų tinkamas didžiosiose arenose didiesiems klubams. Tačiau mūsų provincijos komandai toks skaičiavimas nebūtų tikslus, nes mes mokinius ir senjorus įleidžiame nemokamai. Mūsų tikslas užkrėsti jaunimą užsiimti ta sporto šaka. Be to, tie žmonės tikrai padidina lankomumą.

–Jonas užsiminė apie kelionę ketvertuko link. Kas sunkiausia šioje kelionėje?
T.P.: Manau, kad pagrindinė bėda ta, kad kol kas neradome optimalaus žaidimo. Tam aišku irgi yra pateisinamų priežasčių – vieni žaidėjai ateina, nepateisinę vilčių – palieka komandą. Treneriui atidavėme visišką atsakomybės vairą, tiek kalbant apie komplektaciją, tiek apie sportinių sprendimų priėmimą.

Mes tik kelis kartus šį sezoną pralaimėjome beviltiškai, visus kitus kartus atkakliai kovojome. Žiūrovai tai mato ir, kai komanda atiduoda visas jėgas, jie atleidžia nesėkmes.

–Jonai, Tomas užsiminė apie komplektaciją. Ant kokio LKL laiptelio ji turėtų būti, lyginant sudėtį „ant popieriaus“ su kitomis komandomis?
J.V.:„Dzūkija“ yra sukomplektuota pagal puikų klasikinį modelį: galingas vidurio puolėjas, skirtingi ir aiškiai išskirti krašto puolėjai. Gynėjų grandis, prisijungus Pauliui Dambrauskui, irgi tapo labai gera.

Alytiškiams reikės laiko pajusti žaidimo skonį, tačiau po pusantro mėnesio mes matysime šią komandą žaidžiantį geriausią krepšinį, kokį ji gali žaisti.

–Tomai, kol kas kalbame apie tai, kas yra su pliuso ženklu. Papasakokite, kas klube yra su minuso ženklu..
T.P.: Minusų, iš tikrųjų, nėra daug. Aš papasakosiu, kaip mes stengiamės pritraukti žaidėjus į savo komandą. Mes negalime konkuruoti su mūsų grandais piniginiu atžvilgiu, bet mes stengiamės medicininiu, organizaciniu ar sportiniu požiūriu vykdyti visus pažadus. Darome taip, kad žaidėjams nereiktų galvoti apie nieką kitą – tik krepšinį. Pavyzdžiui, mūsų žaidėjams nereikia galvoti apie aprangos skalbimą ar apie maisto papildus. Stengiamės rūpintis krepšininku taip, kad jis galėtų save atiduoti šimtu procentų savo galimybių. Tos žmogiškos savybės duoda rezultatą.

–Jonai, papildai, išskalbtos aprangos, masažistai, fizinio lavinimo treneris.. Ar daug Lietuvos krepšinio klubų tokių sąlygų neturi?
J.V.: Bent pusė LKL klubų tikrai nekreipia dėmesio į tuos dalykus, kuriuos išvardino Tomas. Iš tikrųjų, tai yra lemtingi veiksniai. Geras klubas neturi būti turtingas klubas – viskas prasideda nuo žmogiško požiūrio į žaidėjus, į trenerius, į sąlygų kūrimą ir panašiai.

–Tomai, paatviraukite, ar buvo tokių žaidėjų, kuriuos jus norėjote matyti savo komandoje, tačiau jie pasirinko kitą klubą?
T.P.: Tarkim, Paulių Dambrauską Alytuje mes norėjome matyti nuo sezono pradžios. Buvo, aišku, ir daugiau žaidėjų, kurie dėl didesnių finansų pasirinko ne „Dzūkiją“. Vieni, galbūt, iš to laimėjo, kiti gailisi. Mūsų tikslas buvo išlaikyti kuo daugiau žaidėjų iš ankstesnių metų, kad komandoje būtų stabilumas, bendrumo jausmas.

–Jonas trenerį Urlepą pavadino krepšinio guru. Sakykite, ar susitarimas su juo buvo svarbiausias tarpsezonio sandoris?
T.P.: Kol kas treneriu esame patenkinti, bet tikrasis jo darbo atspindys bus aiškus po sezono. Aš pats žaidžiau pas šį trenerį, tad prieš kviesdamas jį į „Dzūkiją“, aš puikiai žinojau, koks jis yra. Visi jo buvę auklėtiniai, įskaitant ir Dainių Adomaitį, ir Gintarą Kadžiulį, gali pasakyti, kad treneris yra kažkiek keistas, bet geras.

–Jonai, kodėl jis yra krepšinio guru?
J.V.:Daugelis krepšininkų, kuriuos yra treniravęs dabartinis „Dzūkijos“ treneris, yra sakę, kad krepšinį žaisti išmoko, būtent, pas Andrejų Urlepą. Šio trenerio markė yra labai vertinama ne tik Lenkijoje, bet ir Lietuvoje, Slovėnijoje. Krepšinio pasaulyje jis tikrai yra gerbiamas žmogus.

–Tomai, ar Pauliaus Dambrausko atėjimas į komandą yra paskutinis papidlymas šį sezoną?
T.P.: Treneris norėtų pastiprinimo penktoje pozicijoje, bet šiai dienai realiausia, kad Paulius yra paskutinis papildymas.

–„Dzūkija“ šiuo metu realiai pretenduoja užimti penktą vietą reguliariajame sezone ir tuo pačiu iškovoti kelialapį į FIBA Europe rengiamas varžybas. Ar pasinaudotumėt tokia teise?
T.P.: Žaidimas Europoje, aišku, kad domina, tačiau reikia atsižvelgti į daug niuansų. Pavyzdžiui, finansinė situacija arba turnyro sistema, kiek dalyvaus komandų ir panašiai. Šį klausimą reikia atidėti vėlesniam laikui. Aišku, kad dalyvavimas Europos turnyre yra prestižas tiek miestui, tiek klubui, tiek lygai, tiek visai federacijai.

Dėl to manau, kad federacija irgi turėtų norėti matyti Lietuvos klubus žaidžiančius Europoje ir jai visaip padėti. Kaip? Nežinau, gal iš prizinio fondo, gal dar kažkaip, kad klubams finansiniai praradimai nebūtų tokie dideli.

–Jonai, jei tektų vadovauti panašaus biudžeto klube, kaip „Dzūkija“, reiktų dalyvauti FIBA turnyre ar ne?
J.V.: Dalyvauti reiktų, nes tai klubui suteiktų neįkainojamos patirties ir žinomumą Europoje. Suprantu, kad finansiniai įsipareigojimai nėra maži, todėl tiek federacija, tiek LKL, tiek miesto savivaldybės, tiek gal net kūno kultūros sporto departamentas šį klausimą turėtų spręsti kartu. Juk klubai atstovauja Lietuvai. Tokiu būdu, klubai turėtų sulaukti papildomos paramos.

–O jei nesulauktų?
J.V.: Tokiu atveju, aš  ieškočiau vidinių rezervų, kad Europos taurės turnyre dalyvautumėme.

–Pakalbame apie kitus LKL klubus. Kauno „Žalgiris“..
T.P.: „Žalgiris“ turi principinę strategiją, kaip iš jaunų žaidėjų išspausti jų energiją ir agresyvumą. „Žalgiris“ daugiausiai dėmesio skiria gynybai – nedaug komandų Europoje yra, kuriose žaidėjai varžovus spaudžia po visą aikštę. Treneriai, savo ruožtu, dažnai rotuoja žaidėjus. Kadangi tai pasiteisina, tokį sprendimą galima tik pagirti. Labai gražu žiūrėti, kaip į žaidimą yra įtraukiamas jaunimas.

–Vilniaus „Lietuvos rytas“..
T.P.: Vienas dalykas, kuris man įstrigo, stebint „Lietuvos ryto“ rungtynes – aš beveik niekada nematau, kad žaidėjas prašytų keitimo. O tai reiškia, kad žaidėjai nepavargsta. Dauguma žaidėjų koncentruojasi tik į puolimą – į tą malonų darbą, kuris yra visiems matomas.  Man toks jausmas, kad „Lietuvos rytas“ bando žaisti brazilišką futbolą – muškit kiek norit, mes įmušim dar daugiau.

Pažiūrėkite, Vilniaus komanda pralaimi beveik visus ketvirtus kėlinius. Tai reiškia, du dalykus – pirma, pritrūksta fizinių savybių, o antra, metant daugiau tritaškių nei dvitaškių – tu rizikuoji, tarsi, dalyvautum loterijoje. Taip žaisdamas, tu gali laimėti vienąkart, antrąkart, tačiau labai sunku tikėtis, kad tokia rizika pasiteisintų, žaidžiant daug rungtynių iš eilės.

–Klaipėdos „Neptūnas..
T.P.: Man sunku suprasti, kaip tie patys žaidėjai yra tokie skirtingi žaidžiant namuose ir žaidžiant išvykoje. Kartais žaisdamas išvykoje „Neptūnas“ atrodo visiškai beveidis ir be charakterio, žaidėjai pamiršta apie gynybą, ko niekada nebūdavo žaidžiant namų rungtynes net Eurolygoje.

Tai nėra nepatyrusi komanda, todėl aš nemanau, kad jie nėra pajėgūs žaisti tiek psichologiškai, tiek fiziškai.

–Jonai, kodėl pralaimimi tie ketvirti kėliniai?
J.V.: Manau, kad blogai buvo išnaudotas pasirengimo sezonui planas. Komanda spalio ir lapkričio mėnesiais atrodė gyva, lengva, greita. O dabar sausio mėnesį – tų jėgų pritrūksta. Tai, kas nebuvo padaryta prieš sezoną, dabar išlindo į paviršių.

–Kuri komanda turėtų laimėti LKL?
T.P.: „Lietuvos rytas“ turi geresnę sudėtį. Neabejotinai. „Žalgiris“ turi tik Jamesą Andersoną, kuris yra geresnis už absoliučiai visus kitus lygos žaidėjus. Taip pat norėčiau paminėti Artūrą Milaknį, kuris šiemet subrendo kaip žaidėjas.

Prisiminkite abejas „Žalgirio“ rungtynes su „Lietuvos rytu“, dar kelias Eurolygos rungtynes, kuriose Artūras sumetė metimus tada, kai jų labiausiai reikėjo. Mano manymu, tai yra krepšininkas, kuris rimtai stuksena į rinktinės duris. Jis šiemet padarė milžinišką pažangą tiek kalbant, apie žaidimo supratimą, tiek apie tinkamos vietos suradimą, tiek apie žaidimą be kamuolio, tiek apie gynybą – tai yra dalykas, kuris buvo didelė problema šiam žaidėjui. Man tikrai smagu, kad šis žaidėjas subrendo ir tapo įvairiapusiškesnis.

–Jonai, kalbėdami apie rinktinės sudėtį, Artūro tarp kandidatų nepaminėjote. Ne be reikalo?
– Iš tikrųjų, jei Artūras išlaikys tokį žaidimo lygį ir atskleis naujas savo žaidimo puses, jis gali būti gana stiprus kandidatas. Manau, kad bent į rinktinės stovyklą kvietimą snaiperis tokiu būdu užsidirbtų.

 


Rodyti komentarus
1 2  »
2015-05-17 01:35
sumale suda Tomas
pats sau priestaurauja..

1. –Vilniaus „Lietuvos rytas“..

T.P.: Vienas dalykas, kuris man įstrigo, stebint „Lietuvos ryto“ rungtynes – aš beveik niekada nematau, kad žaidėjas prašytų keitimo. O tai reiškia, kad žaidėjai nepavargsta.

2. Pažiūrėkite, Vilniaus komanda pralaimi beveik visus ketvirtus kėlinius. Tai reiškia, du dalykus – pirma, pritrūksta fizinių savybių

tai klausimas - tai kodel tie nepavargstantys pralosia pabaigas??
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 20:35
Renaldas Seibutis nejudinamas SG Lietuvos rinktineje. O Arturas Milaknis, mano nuomone, rimtesnis kandidatas uz Pociu. As tik uz tai, kad Nosis debiutuotu rinktineje.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 20:09
arturas97asVisi rytui piešia čempionų žiedus, bet dabar mano akimis jiems net finalas nesišviečia :) Ir nesuprantu kuo Mooseris, Baronas ar Janavičius geresni už Gudaitį, Lekavičių ar Ulanovą ;) Jie bent lietuviai, darbštūs ne kaip Mooseris ar Baronas. Tikrai neteigčiau, kad ryto sudętis geresnė vien dėl Oreliko nenuspėjamo ar Kavaliausko su Lavrinovičium. Kai žali turi jėga po krepšiu + snaiperį Milaknį, geriausią Lkl žaidėją Andersoną, puikų jaunimą ir dar neatsiskleidusį NBA krepšininką Cherry.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltRyto nsudetis daug kartu geresne, bet...Na rytas turi ispudinga puolima ir apgailetina gynyba. Zalgirio gynyba isties ispudinga ir griuna pries ja visas ryto puolimas. O pries tokia tragiska ryto gynyba kai sevilija ir liekabelis renka vos ne 100 tasku, net zalgiriui kaip per sviesta eina, todel ir gauna rytas nuo zaliu su geresne sudetimi


Sis sezonas 3-0, tai per kokia sikna tas tavo ritas daug geresnis?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 18:03
Anonimas
nu na milkani i rinktine sako :DDDD gal dar lipkeviciu i rinktine paimam tada
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 17:45
Nebus to Milaknio dar ne pribrendo.

Solidziausia sudetis butu;):

pg-Kalnietis/Lekavicius-Girdziunas

Sg-Seibutis/Pocius

Sf-Maciulis/Kuzminskas/Gailius

Pf-Motejunas/Jankunas

C-Valanciunas/Kavaliauskas/Gudaitis

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 17:44
asVisi rytui piešia čempionų žiedus, bet dabar mano akimis jiems net finalas nesišviečia :) Ir nesuprantu kuo Mooseris, Baronas ar Janavičius geresni už Gudaitį, Lekavičių ar Ulanovą ;) Jie bent lietuviai, darbštūs ne kaip Mooseris ar Baronas. Tikrai neteigčiau, kad ryto sudętis geresnė vien dėl Oreliko nenuspėjamo ar Kavaliausko su Lavrinovičium. Kai žali turi jėga po krepšiu + snaiperį Milaknį, geriausią Lkl žaidėją Andersoną, puikų jaunimą ir dar neatsiskleidusį NBA krepšininką Cherry.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Ryto nsudetis daug kartu geresne, bet...

Na rytas turi ispudinga puolima ir apgailetina gynyba. Zalgirio gynyba isties ispudinga ir griuna pries ja visas ryto puolimas. O pries tokia tragiska ryto gynyba kai sevilija ir liekabelis renka vos ne 100 tasku, net zalgiriui kaip per sviesta eina, todel ir gauna rytas nuo zaliu su geresne sudetimi
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 16:55
Sepas
Nieko jis nepateks bl tik troica ir moka mesti tas bulbanosis o kai reik prasiverzti nieko nera is jo..
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 16:37
as
Be to, Žalgiris Vilnių dukart nukalė be didesnio Andersono indėlio

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 16:36
as
Be to, Žalgiris Rytą nukart nukovė be Andersono didžiulio indėlio ;)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 16:31
as
Visi rytui piešia čempionų žiedus, bet dabar mano akimis jiems net finalas nesišviečia :) Ir nesuprantu kuo Mooseris, Baronas ar Janavičius geresni už Gudaitį, Lekavičių ar Ulanovą ;) Jie bent lietuviai, darbštūs ne kaip Mooseris ar Baronas. Tikrai neteigčiau, kad ryto sudętis geresnė vien dėl Oreliko nenuspėjamo ar Kavaliausko su Lavrinovičium. Kai žali turi jėga po krepšiu + snaiperį Milaknį, geriausią Lkl žaidėją Andersoną, puikų jaunimą ir dar neatsiskleidusį NBA krepšininką Cherry.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 16:23
Siuo metu tiek gecas tiek milaknis daug geresni uz pociu

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 16:15
Na jo
Na ta tik ir stuksena savo nosimi, galbut pristuksens iki vasaros
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 15:52
Romka
Neveltui Zalgiryje tokie kaip Orelikai ir nelosia , Su durnelio sypsena , mamos sunelio sukuosena , su savo vaikiskais gestais po metimo , viduri sezono verkia kad jis turi gaut kvietima i rinktine , SUZVAIGZDEJO storasiknis , tik vIlniuj jam tik draskytis
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 15:39
SneferuRealiai esu labai laimingas,kad sis zmogus atejo i alytu ir padejo akurti komanda.Tiek is paciu dzukijos krepsininku teko girdeti puikiu atsiliepimu apie pacia tvarka klube.Zinoma Dzukija dar tik pora metu gyvuoja,bet pagaliau yra kazkokia vizija komandos ir protingas vadovavimas.Neperkam zaideju vadinamu lizingu ir po nauju metu nereik verkt kad puse komandos negave atlyginimu isejo,prisiminkim lietkabelius,nevezi,prienus ir dar eile klubu kurie metai is metu lipa ant to paties greblio.Kas liecia grandus,tai zinoma Pacesas privalo kuo svelniau kalbeti apie ryta,nes glaudesni rysiai ir t.t Bet manau visi suprantam ,kad serijoj Zalgiris i vienus vartus suvarys juos finale.Zinoma jei i ji pateks raudonieji.Na o del Milaknio ,progresas yra tiek gynyboj ,tiek puolime,bet tikrai nevertas jis buti kvieciamas net i stovykla,jo pozicijoj paprasciausiai per didele konkurencija.


Didelė konkurencija? kas jau tokia konkurencinga, jei dvejus metus iš eilės rinktinės dvyliktuke tik keturi gynėjai. O čempionate apskritai tik trys gynėjai dažniausiai aikštėje buvo laikomi.Kas jau tokio konkurencinga? Pocius,Seibutis ir...kas dar tokie super žaidėjai arba bent jau žaidžia,kaip Milaknis? Gecevičius? Kol neišmoks bent normaliai gintis,tai jis rinktinę matys,kaip savo ausis arba jos dvyliktuką. Grigonis? per žalias,gal irgi gaus šansą,o daugiau nieko ir nematau ką net kviesti iš antros pozicijos žaidėjų...Na nebūtų manęs tavo komentaras užkliuvęs,kai parašei,kad jis net į rinktinės stovyklą nenusipelnė ir sakai didelė konkurencija,tai tikrai negalėjo tavo komentaro praleisti.Rinktinė taip ar taip turėtų čempionatuose turėtų nors 5 gynėjus,nes su traumomis visko gali atsitikti ir labai akivaizdžiai pasirodė Pasaulio Taurėje, kur Seibutis turėjo arti beveik be keitimų.Nesakau,kad Milaknį reikia į dvyliktuką paišyti, noriu pasakyti,kad jis kvietimo, tai tikrai nusipelnė.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 15:39
O kodel apie Orelika niekas nekalbejo? Juk jis geriausias visu laiku Lietuvos zaidejas savo talentu lenkiantis ir Saboni.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 15:29
mariusvVienas i rinktine siulo Babrauska, kitas - Milakni... Gal jie ju agentai ar kas cia yra?? Pririnkus tokiu talentu tai rinktine tikrai "galinga" butu... Bet jei vienas ir kitas pajuokavo, tai pokstas labai savotiskas. Kaip ir tas apie Z ir LR susijungima :)


O kas yra su tuo Milakniu? Kai ankščiau grybą pjaudavo,tai jau viskas jis nebegali eiti į rinktinę? Dabar žmogus patobulėjęs ir palyginus su praeitu sezonu,tai paėjo į priekį dviem žingsniais į priekį.Puolime jis pradėjo po driblingo mesti į krepšį,nebesitrina vien prie trajako,stengiasi ir veržtis,jei tik mato galimybę.Gynyba jau nebėra tokia kiaura,kaip būdavo ankščiau,bet nepasakyčiau,kad ir gera.Kojų darbas irgi pagerintas.Atsimenu ankščiau pro jį koks Langrofdas kiaurai varė,o dabar neleidžia jau tiek varžovai,kad tyčiotųsi.Gali bet kuriuo momentu iššauti,gali gerą atkarpą vienas pats sužaisti.Jis,kaip ir keistai skamba,bet yra vienas pagrindinių žaidėjų puolime kartu su Anderson'u ir Jankūnu.Na bent jau pakvietimo į rinktinę Milaknis nusipelnė,o dėl dvyliktuko,tai viskas tik nuo jo priklauso,kaip pasirodys.

O jūs,kurie sakot,kad Pačėsas nusišneka,tai argumentuokite savo nuomonę,o ne tuščiai čia paistykit.

Vainauskas, tai tikrai nusišnekėjo dėl Babrausko,tai turbūt visi pritaria.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 15:16
Vienas i rinktine siulo Babrauska, kitas - Milakni... Gal jie ju agentai ar kas cia yra?? Pririnkus tokiu talentu tai rinktine tikrai "galinga" butu... Bet jei vienas ir kitas pajuokavo, tai pokstas labai savotiskas. Kaip ir tas apie Z ir LR susijungima :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 14:55
Realiai esu labai laimingas,kad sis zmogus atejo i alytu ir padejo akurti komanda.Tiek is paciu dzukijos krepsininku teko girdeti puikiu atsiliepimu apie pacia tvarka klube.Zinoma Dzukija dar tik pora metu gyvuoja,bet pagaliau yra kazkokia vizija komandos ir protingas vadovavimas.Neperkam zaideju vadinamu lizingu ir po nauju metu nereik verkt kad puse komandos negave atlyginimu isejo,prisiminkim lietkabelius,nevezi,prienus ir dar eile klubu kurie metai is metu lipa ant to paties greblio.Kas liecia grandus,tai zinoma Pacesas privalo kuo svelniau kalbeti apie ryta,nes glaudesni rysiai ir t.t Bet manau visi suprantam ,kad serijoj Zalgiris i vienus vartus suvarys juos finale.Zinoma jei i ji pateks raudonieji.Na o del Milaknio ,progresas yra tiek gynyboj ,tiek puolime,bet tikrai nevertas jis buti kvieciamas net i stovykla,jo pozicijoj paprasciausiai per didele konkurencija.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 14:51
Roger
Jei Milaknis nebus bent kaip 10-12 zaidejas, as net neisvaizduoju, kas Lietuvos rinktineje 3taskius metys. Gecevicius siai dienai tikrai nera geresnis, nors paskutinius macus neprastai sulose, Orelikas kazin ar paklius del dideles konkurencijos tarp SF pozicijos zaideju, nes PF lost jis per zemas, broliu greiciausiai jau nebus, o visi kiti tritaskininkai nekokie. Tikiuosi Kazlaukas tai irgi supranta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2015-01-30 14:38
jonas
pritariu siuo metu milaknis geriausias lietuvos snaiperis
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 26

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas