Net 47 naudingumo balus surinkęs Adomas Drungilas vedė Palangos klubą į pergalę
Nuotr. ReAI moments
„Palangos“ (15-15) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) išlygino pergalių ir pralaimėjimų balansą. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai išvykoje 97:85 (25:19, 24:20, 26:22, 22:24) nugalėjo Raseinių „Rasų“ (13-17) krepšininkus.

Adomo Drungilo vedami svečiai iš pajūrio laikė iniciatyvą savo rankose viso susitikimo metu. Antrojo kėlinio pabaigoje jie įgijo dviženklę persvarą (31:21), kuriai neleido ištirpti iki pat finalinės mačo sirenos.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Palanga“ spurtavo 10-2 ir įgijo 18 taškų pranašumą (74:56). Ketvirtajame kėlinyje „Rasai“ buvo priartėję 75:82, tačiau netrukus svečiai vėl atitrūko (88:76) ir užsitikrino pergalę.

„Palanga“: Adomas Drungilas 34 (15 atk. kam., 47 naud. bal.), Deividas Keburys 22, Deividas Anužis (10 rez. perd.) ir Erikas Kubilius po 12, Povilas Šakinis 10.

„Rasai“: Valdemars Savostjanovas 26 (12 atk. kam.), Giedrius Kurtinaitis ir Darius Gricius po 14, Gediminas Butkus 9, Darius Marcinkevičius 7.