Tadas Rinkūnas į buvusios komandos krepšį įmetė 28 taškus
Nuotr. Modestas Gailiūnas
Vilniaus „Perlo-MRU“ (24-6) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) varžybose tęsia sėkmingą pasirodymą. Mindaugo Sakalausko auklėtiniai svečiuose 92:84 (22:27, 26:16, 16:23, 28:18) įveikė vienus pagrindinių savo konkurentų, „Trakų“ (19-12) komandos krepšininkus.

Atkakli kova užvirė nuo pirmųjų dvikovos minučių, kuomet nei šeimininkams, nei sostinės komandos atstovams nepavyko atitrūkti nuo varžovų. Trakų ekipa, kurioje tik praeitą savaitę debiutavo treneris Arvydas Straupis, išanalizavo vilniečių stipriąsias puses ir svečių atakos strigo.

Nors pirmojoje rungtynių dalyje buvo pristabdyti „Perlo-MRU“ komandos lyderiai Dominykas Domarkas ir Antanas Udras, iš jų sėkmingai estafetę perėmė snaiperis Tadas Rinkūnas, kuris per pirmuosius du kėlinius žaidęs be keitimų sugebėjo pelnyti net 18 taškų.

Trečiajame kėlinyje vaizdas nesikeitė, vyko atkakli kova, tačiau žingsniu priekyje visad būdavo Vilniaus komandos atstovai. Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos įgiję 9 taškų persvarą, „Perlo-MRU“ komandos krepšininkai nuo varžovų atitolo nebepavejamai, nors šeimininkams ir buvo pavykę sumažinti atsilikimą, tačiau galutinis rezultatas (92:84) skelbė sostinės atstovų pergalę

„Perlas-MRU“: Tadas Rinkūnas 28, Antanas Udras 17, Edvinas Jezukevičius 16, Remigijus Sugintas 11.

„Trakai“: Tautvydas Pipiras 19 (9 atk. kam.), Mindaugas Reminas 15, Karolis Brusokas 11 (9 atk. kam.).