Nuo suolo pakilęs Brookas Lopezas buvo sunkiai sustabdomas
Nuotr. AP-Scanpix
Solidžią persvarą išbarstę Toronto „Raptors“ (32-15) krepšininkai pergalę prieš Bruklino „Nets“ (18-28) pasiekė tik per pratęsimą 127:122 (29:23, 37:31, 25:28, 22:31, 14:9).

„Raptors“ susitikimą pradėjo 12:0, bet dar antrajame kėlinyje „Nets“ išsiveržė į priekį (34:33). Svečiai iš Toronto itin galingai sužaidė antrojo kėlinio antrą pusę ir pirmavo 66:54.

Trečiajame ketvirtyje „Raptors“ pranašumas išaugo iki 17 (76:59). Devyni be atsako pelnyti Bruklino žaidėjų taškai vėl gražino intrigą (85:91).

Ketvirtajame kėlinyje Alanas Andersonas dvitaškiu rezultatą išlygino, o Masonas Plumlee aikštės šeimininkus išvedė į priekį baudų metimais (95:93).

Likus 12 sekundžių Amiras Johnsonas dėjimu iš viršaus išlygino rezultatą (113:113) ir nugalėtojas per pagrindinį laiką nepaaiškėjo.

Pratęsimo metu „Nets“ tritaškiai skriejo pro šalį, o „Raptors“ į pergalę sėkmingai vedė DeMaras DeRozanas .

Jonas Valančiūnas per 32 minutes pataikė visus septynis dvitaškius (14 tšk.) ir atkovojo 11 kamuolių. Lietuvis blokavo du varžovų metimus bei kartą prasižengė.

„Nets“: Jaretas Jackas 35 (13 rez. perd.), Brookas Lopezas 35 (12 atk. kam.), Joe Johnsonas 17, Masonas Plumlee 12, Bojanas Bogdanovičius 11.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26, Louisas Williamsas 25, Amiras Johnsonas 24, Jonas Valančiūnas 14 (11 atk. kam.), Patrickas Pattersonas 12.

Rungtynių epizodai:

2015-01-31 20:55
kas
Kas rungtynių žaidėjas kur jo foto ir statistika???

--
2015-01-31 12:39
raimis
Nu nebligai jonathanas suzaide.

--
2015-01-31 11:43
Pagaliau baigesi, tas beveik prakeiksmas, kad jei vienas lietuvis nba suzaidzia labai geras rungtynes, kitas suzaidzia blankiai.

--
2015-01-31 10:11
Linas
B. Lopez didziaja dali sunkiuoju krastu lose, centru pagrinde Plumlee lose

--
2015-01-31 09:30
Gintis matyt nereikėjo, nes B. Lopez net 35 akis isude.

--
+1
2015-01-31 09:09
kodel
Ne pažymėta kad Jonas rungtynių geriausias žaidėjas? Kitur tai pažymėta ir nuotrauka yra