„Hawks“ laimėjo aštuonioliktą susitikimą iš eilės
Nuotr. AP-Scanpix
Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderiai Atlantos „Hawks“ (39-8) krepšininkai pergalių seriją pratęsė iki 18. Tris kėlinius serija buvo pavojuje, tačiau ketvirtajame „Hawks“ namuose 105:99 (27:29, 23:22, 19:23, 36:25) palaužė Portlando „Trail Blazers“ (32-15) pasipriešinimą.

Tris kėlinius kova vyko taškas į tašką, o didžiausia svečių turėta persvara siekė vos 5 taškus. Būtent tiek „Blazers“ pirmavo ir po trijų kėlinių (74:69).

„Hawks“ rezultatą išlygino per pirmas dvi ketvirtojo kėlinio minutes (76:76). O po Mike‘o Scotto dvitaškio ir Kyle‘o Korverio tritaškio priekyje penkiais taškais jau buvo aikštės šeimininkai (81:76).

Iš toli pataikęs Paulas Millsapas Atlantos ekipai suteikė naują rekordinę persvarą – 97:91. Šešių taškų „Hawks“ pranašumas šiose rungtynėse neviršijo, bet aikštės šeimininkai iškovojo sunkią pergalę 105:99.

„Hawks“: Paulas Millsapas 21, Alas Horfordas 17, Kyle‘as Korveris 16, Jeffas Teague 13, Kentas Bazemore‘as 12, Mike‘as Scottas 11.

„Trail Blazers“: LaMarcus Aldridge‘as 37 (11 atk. kam.), Wesley Matthews 16, Daminas Lillardas 13 (11 rez. perd.).