Gordonas Haywardas pasižymėjo įspūdingu dvigubu dubliu
Nuotr. AP-Scanpix
Jutos „Jazz“ (17-30) ekipa pateikė staigmeną namuose iškovodama pergalę prieš vienus NBA lyderių „Golden State Warriors“ (36-8) 110:100 (23:19, 33:26, 25:23, 29:32).

Sėkmingiau mačą pradėję šeimininkai po Rudy Goberto taškų su pražanga pirmavo dvigubai – 20:10. „Warriors“ pavyko varžovus prisivyti (21:23), bet „Jazz“ atstatė dešimties taškų pranašumą (35:25).

Trečiajame kėlinyje „Jazz“ pranašumas išaugo iki 18 (67:49), o svečiai į lemiamą šturmą kilo tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Leandro Barbosos tritaškis deficitą sumažino iki 6 (100:106), bet „Warriors“ turėjo per mažai laiko.

Joe Inglesas ir Gordonas Haywardas realizavo baudų metimus ir „Jazz“ sudavė netikėtą antausį Vakarų konferencijos lyderiams.

„Jazz“: Gordonas Haywardas 26 (15 atk. kam.), Trevoras Bookeris 17, Trey Burke ir Derrickas Favorsas po 15, Joe Inglesas ir Rudy Gobertas (10 atk. kam.) po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 32, Leandro Barbosa 15, Klay Thompsonas 12.