Erikas Kubilius prie pergalės pridėjo 17 taškų
Nuotr. ReAI moments
Šeštadienį Palangos sporto arenoje susitiko vietos „Palanga” (16-15) ir Šilutės „Šilutė“ (10-21). Be didesnės intrigos vykusias rungtynes 92:76 (21:11, 33:22, 19:22, 19:21) laimėjo palangiškiai. Tai buvo antra iš eilės pajūrio komandos pergalė NKL čempionate ir trečia – tarpusavio rungtynėse.

12:0 – tokiu spurtu palangiškiai pradėjo rungtynes, o pirmuosius taškus šilutiškiams leido įmesti prabėgus penkioms minutėms (12:2). Eriko Kubiliaus ir Deividio Anužio tempiama komanda pirmąjį kėlinį baigė turėdama dviženklį pranašumą (21:11).

Antrojo ketvirčio sąskaitą dviem taškais atidarė Adomas Drungilas (23:11). Šilutės komandai ir toliau nesisekė taikliai atakuoti krepšio, ir tik praėjus šešioms minutėms dviems taikliais tritaškiais atsakė Evaldas Šaulys ir Marius Kasiulevičius (35:24).

Po Virginijaus Sirvydžio paprašytos minutės pertraukėlės palangiškiai dar kartą spurtavo 7:0 (42:24). Į rūbines komandos išėjo švieslentei rodant akivaizdų „Palangos“ pranašumą – 54:33.

Po ilgosios pertraukos rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Šilutės, bet Kubiliaus ir Drungilo metimai atstatė turėtą persvarą (66:47). Trečiajam kėliniui pasibaigus palangiškiai ir toliau laikė saugų dviženklį atstumą (73:55).

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas. Jį komandos sužaidė lygiai (19:19). Įtikinamą pergalę šventė „Palanga“ - 92:76.

„Palanga“: Deividas Anužis 17 (12 rez.perd, 6 atk.kam), Erikas Kubilius 17 (5 atk.kam), Adomas Drungilas 16 (10 atk.kam), Deividas Keburys 12 (5 atk.kam), Ernestas Bružas 9 (4 rez.perd).

„Šilutė”: Eivydas Mološčiakas 16, Kostas Jonuška 15, Edvinas Alunderis 13, Evaldas Šaulys 10.